Tanıtım Yazıları

Bilet Alırken Dikkatli Olun

Hava yolu ile yapılan ulaşımlar günümüzde genellikle oldukça rahat ve kısa süreli olduğu için çoğu kişi tarafında tercih edilmektedir. Uçuş sürelerinin oldukça kısa olması sebebiyle seyahat edecek kişilerin büyük kısmı otobüs ya da araba ile saatler süren yolculuklar yapmak yerine, uçak ile oldukça kısa süre içerisinde seyahatlerini tamamlamayı tercih etmektedirler. Özellikle son zamanlarda farklı hava yolu şirketlerinin de piyasada hizmet vermeye başlaması ile hava yoluyla seyahat tekelci bir piyasadan tam rekabetçi bir piyasa sistemine geçtiği için, hava yolu firmaları uçak bileti fiyatlarını oldukça düşürerek uçak ile yapılan seyahatleri çok daha cazip bir hale getirmişlerdir.

Son zamanlarda gelişen teknolojinin bizlere sağladığı en büyük faydalarından birisi olan internet sayesinde uçakla yapacağınız seyahatiniz için havaalanına gitmek zorunda kalmadan biletbilet.com adlı online seyahat biletlerinin satışının yapıldığı sitemiz aracılığıyla anında uçak bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden tüm seyahat işlemlerinizi gerçekleştirmek oldukça kolay bir seçenek olsa da, biletinizi satın alırken ileride herhangi bir sıkıntı yaşamamak için dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır.

Uçak bileti satın alırken seyahat edeceğiniz gün herhangi bir sıkıntı yaşamamak için mutlaka rezervasyon numarasının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer ekranda rezervasyon numarası ile ilgili bir bilgi göremiyorsanız, o satın alma işlemini iptal etmelisiniz. Satın alma işleminizi tamamladıysanız ve elinizde uçuşunuz için bir rezervasyon numarası bulunuyorsa, seyahat edeceğiniz hava yolu şirketini arayarak rezervasyon numaranızı teyit ettirmeniz, seyahatiniz sırasında yaşanacak olumsuz durumları önceden engelleyebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Güvenilir olmayan siteler aracılığıyla satın aldığınız biletler için size eksik rezervasyon numarası verilebilir ve siz bu durumu uçağa binmeden önce check – in yaparken öğrenerek sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Biletbilet web sitemizde tüm satılan biletlerimiz için doğru rezervasyon numaraları verilmektedir. Böylece seyahatinize başlamadan önce yanlış bilgileriniz sebebiyle sıkıntılar yaşamazsınız. Kullanıcılarımızı güveni bizim için önceliklidir.

Rezervasyon numarasına dikkat etmeniz dışında mutlaka seyahatinizin gerçekleşeceği günü ve saati, seyahat başlangıç ve bitiş noktalarınızı, eğer varsa aktarma noktalarını ve son olarak uçak bileti satın almak için ödediğiniz ücretin size verilen ücret bilgisiyle doğru olup olmadığını özenli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Yapılmış olan herhangi bir yanlışlık varsa önceden fark ederek düzeltecek zamana ve imkana sahip olmanız açısından son derece önemlidir.

Eğer seyahat edeceğiniz tarihi önceden kesinleştirebilme imkanınız varsa, seyahatinizden belirli bir süre önce biletinizi çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Hava yolu şirketleri düşük fiyata sahip koltuklarını önceden satışa çıkararak uçuşa olan talebi görmek isterler. Bu nedenle biletinizi ne kadar erken alırsanız, o kadar uygun fiyatlar ödersiniz.

Satın alma işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz web sitesinde ödeme yapacağınız sayfanın SSL sunucuları ile çalıştığından ve size özel olan kredi kartı bilgilerinizin tamamen güvende olduğundan emin olmadan kredi kartı numaranızı sisteme girmemelisiniz. Biletbilet web sitemiz güvenilirliği sertifikalandırılmış tam SSL sunucuları ile çalışmaktadır. Böylece kredi kartı numaranızı kullanarak sitemiz aracılığıyla ödemelerinizi gerçekleştirirken herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşamadan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Biletbilet.com ile her türlü seyahatiniz için bilet satın alma işlemlerinizi evinizin rahatlığında hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayabilir, rahatlığın keyfini çıkartabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın