Tanıtım Yazıları

Candy Crush Saga Renk Bütünleme Oyunları

Artık iş yerlerimizde ya da çocuklarımızın bilgisayar başında olduğu anlarda oynadıkları oyunlar, zaman geçirmek için mantıklı ve etkili bir seçlenek sunuyor. Küçük boyutlu oyunlar ya da internet üzerinde oynanabilen flash oyunlar, gerçekten anlamda ilgi çekiyor. Candy crush isimli oyun, kısa zaman önce oluşturuldu ve genç ya da yaşlı tüm oyunseverlerin beğenisine hızlı bir şekilde sunuldu diyebilmekteyiz.

Oyun internet üzerinden de oynanabilen ve aynı zamanda küçük bilgisayar uygulaması olarak indirilme imkanı olan da bir oyun olduğundan dolayı çok önemli bir seçenek arz ediyor diyebilmekteyiz. Candy crush oyunu, klasik üçlü oyunlarından ziyade farklı bileşenler içeriyor. Oyun içerisinde klasik yuvarlak ve renkli topları birleştirmek yerine birçok farklı meyve türünü bir araya getirerek puanınızı arttırmaya çalışıyorsunuz. Bölüm atladıkça oyun daha da zor birhal alıyor vesüreye karşı yarışıyorsunuz. Kısa zaman içerisinde alabileceğiniz en yüksek puanı alarak bu oyunu bitirmek en büyük amacınız olmalı. Mühim olan, bir satranç gibi döngüyü kaybetmeden peşpeşe tüm renkleri devirmek ve daha sonra bölümleri geçmek.

Candy crush oynamak için saatlerce web sitesi aramanıza gerek yok. Güvenilir online oyun sistemimiz ile sizlere uzun bir zamandır kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu mükemmel oyunu oynamak ya da indirmek için www.yenioyunoyna.gen.tr isimli web adresimi ziyaret edebilir ve zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın