Tanıtım Yazıları

Doğru Seo için Seo Gaste

Google SEO ile ilgili olarak internette bir çok makaleye ( yerli – yabancı ) ulaşmanız gayet mümkün ve kolay. Belli başlı Google SEO ile ilgili bilinen durumlar mevcut, bunların haricinde çok daha başka durumlar var. Aslında durumdan daha ziyade, google’ı anlamak ve algılamak durumu var..

Özgür Gündüz kendi SEO bloğunda zaman zaman hiç kimsenin vermediği SEO bilgilerini vererek bir ivme yakalamayı başardı. Henüz 2 aylık bir site olmasına rağmen bloğa 200 den fazla yorum , mailliste 50 den fazla üye geldi.. Sizlerde kendinizi SEO alanında geliştirmek istiyorsanız Özgür Gündüz’ün seo bloğuna bir bakmalısınız.

Sitede benim dikkatimi çeken başlıca konular, Anasayfada kaç link çıkışı olmalıdır , Human TXT önemi, Hemen Çıkış Oranı Analizi, Bounce Rate gibi konular olmuştu.. SEO alanında en son yayınladığı “10 Adımda 100.000 Tekil Ziyaretçi” nasıl yaparsınız kitabını sanal ortamda şuana kadar 500+ kişi okudu. Kitabı almak için siteye girip e-mailiniz konuya bırakmanız yeterli oluyor. 24 saat içerisinde SEO kitabınız e-posta adresinize yollanıyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın