Tanıtım Yazıları

En İyi Minecraft Yükleme Sitesi

Minecraft-360Minecraft çok değişik ve çok güzel bir oyundur görünüşü kötü diyebilirsiniz fakat başladığınızda bırakamayacağınız bir oyundur. Bu oyun ile birçok şey yapabilirsiniz ve oyunun farklı farklı amaçları bulunmaktadır bu amaçlara göre oynu oynuyorsunuz ve bu oyunda gerçek hayattaki gibi birçok faaliyet ve aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz neler yapılıyor diyecek olursanız bu oyunda türü farketmeden istediğiniz türde yapılar yapabilirsiniz ve bunların içlerini doldurabilirsiniz ve her renkte farklı boyutta bloklar ile yapılarınızı sıra dışı hale getirebilirsiniz ve oyun çok güzel bir oyundur özellikle oynanılması çok kolay bir oyundur diyebilirim.
Oyunu fare ile blokları koyarken ve savaşırken klavye ile zıplama ve yürüme eylemlerini gerçekleştirebilirsiniz dediğim gibi oyun çok eğlencelidir özellikle hayatta kalma modu en eğlenceli moddur diyebilirim. Peki bu hayatta kalma modu ne diyecek olursanız hayatta kalma modu sizin diğer canlılardan korunarak canınızı bitirmeden ölmemeye çalıştığınız moddur , bu modda 10 adet canınız bulunuyor ve bu can yediğiniz darbelere göre şekilleniyor yani bir salıdırı yediğinizde hemen gitmiyor yavaş yavaş gidiyor bu sayede sıkıcı hale gelmiyor , sizi baymadan oynayabilirsiniz yoksa oyun çok sıkıcı bir hale gelebilirdi.
Oyunun grafikleri bir çok kişi tarafından gündemden düşmeyen bir tartışma konusudur aslına oyunun grafikleri bence gayet iyidir fakat genede kötü diyipte beğenmeyecekseniz internet üzerinde ücretsiz veya ücretli olan texture pack dosyalarını kurarak kolayca oyunu çok gerçekçi bir oyun haline getirebilirsiniz ve artık eskisi gibi görünüm kalmayacak çok gerçekci ve nesnelerde çok gerçek gibi duracaktır bu sayede yaptığınız yapılar daha güzel ve hayatta kalma modunda oynarken çok daha iyi canlılar karşınıza çıkacaktır. Oyunun boyutu çok küçüktür bu nedenle her bilgisayar kaldırır.
Eğer Minecraft 1.5.2 indir veya başka Minecraft ile ilgili oyun içi bilgi yada oyun kurulumu gibi işlemlerine ihtiyaç duyarsanız bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: http://www.ahmetguler.net/2013/12/minecraft-1-5-2-full-indir.html

Düşüncelerinizi Paylaşın