Tanıtım Yazıları

En Uygun Jeton Kart Kart Fiyatları

jeton-kart-alJeton Kart kartlar, ön ödeme ile çalışan elektronik sistemler, olarak tanımlanmaktadır. Kartların ön ödemeli sistem ile çalışması, Jeton Kart kart fiyatları kavramının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bahsedilen fiyatlar, kartların harcanabilir limitlerini ifade etmektedir. Bilinenin aksine, ön ödemede işletmemize ödenen bedeller, kart satın alma fiyatları değil, yapılacak harcamada kullanılacak limitlerdir. Kart almak maksadı ile yaptığınız ödemenin tamamını, alış verişlerinizde kullanma imkanına sahip olmaktasınız. Kart fiyatları, euro ile ifade edilmekte ve kullanılmakta olup, fiyatların belirlenmesinde esas olan, bahse konu para birimindeki hareketliliktir. Euronun aşağı ya da yukarı yönlü dalgalanmaları, kart fiyatlarını da etkilemekte ve standart paketlerin daha ucuza ya da daha pahalıya alınmasına neden olabilmektedir. İşletmemiz, güncel kurlar üzerinden hareket ettiği için, en uygun Jeton Kart kart fiyatları sunmaya devam etmektedir.

En Uygun Jeton Kart Kart Fiyatları Nelerdir?

Bilindiği üzere, Jeton Kart Al kartlar, euro ile ifade edilen kartlardır. Kartların satış işlemleri, euro üzerinden gerçekleşmekte olup, sizler kartları satın almak için, Türk lirası ile ödeme yapmak imkanına sahip bulunmaktasınız. Jeton Kart kartlar, işletmemiz üzerinden, 10, 15 ve 20, 25, 50 ve 100 ile 250 euro bedellerinde satışa sunulmaktadır. En uygun Jeton Kart kart fiyatları ifadesi ise, bahse konu standart paketlerin, Türk lirası karşılığında gündeme gelmektedir. Sitemizden alacağınız 10 euroluk bir kart için, bizlere ödemeniz gereken para, yaklaşık 35 ile 40 Tl civarındadır. Diğer sitelerin aksine, 10 euroluk bir kart için, ihtiyaç sahiplerinden, 50 ya da 55 Türk lirası bedeller talep etmemekteyiz. Yapacağınız araştırmalarda, en uygun kart fiyatlarının, sitemizde bulunduğunu ve sizlere sunulduğunu rahat bir şekilde gözleyebilirsiniz. Kartların, net fiyatları hakkında bilgilendirmeleri, irtibat telefonlarımızdan ya da canlı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz. Sizlere, satın alma aşamasında, net fiyatlar verilecek ve en uygun karta sahip olmanız sağlanacaktır.

En Uygun Jeton Kart Kart Fiyatları Ne Anlama Gelir?

En uygun Jeton Kart kart fiyatları, satın alabileceğiniz, en ucuz kart anlamına gelmektedir. Birçok sitede, kart satış işlemleri yapılmakta olup, ihtiyaç sahiplerine, yüksek bedeller sunulmaktadır. Herkes yani birçok site, aynı standart paketlerde kart satışı gerçekleştirmekte olup, siteler arasındaki fark, kartların Türk lirası karşılığında ortaya çıkmaktadır. Bazı siteler, 20 euroluk bir karta, 100 TL ya da 110 veya 120 TL talep eder iken, işletmemizin fiyat politikasında, böyle bir rakam ile karşılaşmanız mümkün değildir. Aynı kartı, işletmemizden en uygun bedel ile alma şansınız bulunmaktadır. Bu sayede, Türk lirası ile ödeme yaptığınız ve satın aldığınız Jeton Kart kartınız ile daha yüksek miktarlarda alış veriş yapabilirsiniz. Hatırlatmak istediğimiz ve genelde sizler tarafından yanlış bilinen bir konu, ödediğiniz bedellerin, kart fiyatları olmadığı, ayrıca, bir ödeme zorunluluğunuzun bulunmadığıdır. Sizlere sunmakta olduğumuz, 10 euroluk bedel, 10 euroluk online alış veriş yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Düşüncelerinizi Paylaşın