"bedava konuşma hakkı" ile etiketlenen tüm yazılar

Güç Yaz 2222′ye Gönder Beleş Konuş

21 Eylül 2010
6.628 Okunma

Turkcell’in altın yumurtlayan tavuğu yine altın gibi olmasada gümüş bir kampanya yumurtladı.Güç yazıp 2222′ye gönderiyorsun 3 dakika hediye konuşma hakkı kazanıyorsun.Tabi ki bu kampanya diğer operatörlerden müşteri çekebilmek için göz boyamaya çalışan bir kampanya fakat bi açıdanda iyi oldu lazım oldumu güç yaz gönder 3 dakika konuş tabiki bu hakkın 3 kere ile sınırlı yani toplamda 3 kere güç yazıp gönderebiliyorsun toplamda 3 dakikadan 3×3=9 dakika beleş konuşabiliyorsun.Bu kampanya 3 kere ile sınırlı değilde günde 3 kere ile sınırlı olsaydı daha güzel olurdu tabikide ama bunada şükür 9 dakikada 9 dakikadır sonuçda hiç denememiş arkadaşlara denemelerini tavsiye ederim beleş dakikalar sizi bekliyor.

HDuman.Com Hakkında

Hakkı Duman tarafından 2010 yılında oluşturulan bu blogda wordpress, seo ve opencart ağırlıklı olmak üzere özgün makaleler yazılmaktadır. Bunların yanı sıra teknoloji ve güncel haberlerde paylaşılmaktadır.

Yayın Akışına Abone OL

Yeni yazılarım mail adresinize gelsin.
Not: E-Posta adresinize gelen mail içerisindeki aktivasyon linkine tıklamayı unutmayın.

Genel İstatistikler

Sitemizde Toplam 19 Kategoride; 812 Makale ve 666 Yorum Bulunmaktadır. Alexa istatistikleri de yandaki gibidir.
how to write essay fast help with managerial accounting homework do my homework services do my homework history nursing essays for sale