Anasayfa / Tag Archives: hotfile

Tag Archives: hotfile

Hotfile Mutlu Son

Upload işiyle uğraşan arkadaşlar iyi bilirler hotfile sitesini. Rapidsharenin çöküşünden sonra hızla yükselen ve dünyda en büyük upload sitesi tahtına oturmaya aday bir siteydi bir hafta önceye kadar. Çoğu uploader arkadaşımız burada paylaşımlarını yayınlayarak para kazanmakta fakat geçtiğimiz ay telif hakkı yüzünden hakkında dava açılan hotfile canı yanmış olacak bütün uploader arkadaşları, özelliklede çok upload yapanları banlamaya başladı teker teker. …

Devamı

Hotfile İle Upload Edip Para Kazanın

Rapidsharenin çöküşünden sonra tüm dünyada en çok kullanılan dosya indirme sitesi olan hotfile aynı zamanda kullanıcılarına geçim kaynağıda sunuyor.Hotfile ile upload ederek kolayca para kazanabilirsiniz.Genel olarak mantığı siteye üye olup dosya yüklüyorsunuz yüklediğiniz dosyalar indirildikçe siz para kazanıyorsunuz.

Devamı

Hotfile Bekleme Süresini Düşürdü

Rapidshare’nin krallığının sona ermesinin hemen ardından en büyük dosya upload sitesi olan hotfile normal üyeliklerde dosya indirme bekletme süresini 60 saniyeden 15 saniyeye düşürdü hotfile kullanıcıları artık dosya indirmek için fazla beklemek zorunda kalmayacak büyük bir adım bence.

Devamı