Tanıtım Yazıları

Girne Otellerinde Elexus otel farkı

Girne Otelleri; Girne şehrinin liman kenti olması nedeni ile her zaman çok daha tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Bunun nedeni de hem şehrin kalabalık ve eğlence mekanları ile dolu olması, hem de Girne otelleri denilince tesislerin neredeyse çoğunun denize sıfır konumda olmasıdır Bunun dışında yine Girne otelleri vasıtası ile düzenlenen turlar ya da kendi imkanlarımız ile yaptığımız kısa yolculuklar ile Girne şehrinin tarihi kalıntılarını da keşfedebiliriz. Eğer sizler henüz Girne şehrini görmediyseniz ve özellikle Girne’nin birbirinden özel otellerinde konaklamadıysanız tatil dükkanı olarak sizlere uygun tesislerimize göz atabilir ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Elexus otel; Girne’de yer alan ve her yıl on binlerce turiste ev sahipliği yapan oldukça köklü bir tesis olup, konuklarına Tam Pansiyon Ultra Plus konsepti ile hizmet vermektedir. Son derece büyük bir alan üzerine kurulu olan Elexus Otel, 8 farklı şekilde tasarlanmış olan ve özellikle de odalarının büyük bir kısmının deniz manzarasına sahip olduğu toplam 650 odası ile konuklarına kusursuz ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra Elexus Otel de misafirlerin kendilerini evinde hissedebileceği ve eğlencenin yanında dinlenebileceği SPA merkezi ile de hamam, sauna, masaj hizmetleri gibi özel olanaklar ile kendini şımartmasını da sağlamaktayız.

Cratos Premium Hotel ise, yine Girne şehrinin kalabalık görüntüsü içinde kendine ait bir dünya kumuş tesislerden biri olup, tatil dükkanı olarak bizlerin en çok tercih edilen tesisleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Cratos Premium Hotel konuklarına tam pansiyon konsepti ile hizmet vermekte olup, tesiste alınan tüm yiyecek ve içecekler belili saatler içerisinde ücretsiz olup, deniz üzerinde konumlandırılmış egzotik ada Coco Bongo ile misafirlere günlük olarak kiralayabilecekleri cabanalarda deniz ve güneşin tadını çıkarabilir ya da uzak doğu masajlarından yararlanabilir. Tüm bu eğlencelere ve aktivitelere tanıklık etmek ve yaşamak için www.tatildukkani.com adresinden Cratos Premium Hotel hakkında detaylı bilgiler alabilir ya da rezervasyon için bizleri arayarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın