Tanıtım Yazıları

Gökçe Bilişim SEO Hizmeti

İnternet dünyasında herkesin bildiği gibi tonlarca site bulunmaktadır. Farklı amaçlar ve doğrultularda kurulan bu sitelerin kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde ise çeşitli etkenler söz konusudur. Bu etkenlerden en önemli olanı ise sitenin arama motorlarındaki durumudur. Bilindiği gibi web tasarımı tamamlanmış siteleri bulmak için arama motorları ülkemizde sıkça kullanılmaktadır. İnsanlar bir siteyi ziyaret etmek istediklerinde veya bir konu ile ilgili bilgiler bulmak istediklerinde arama motorlarını tercih etmektedir. Bu sebepten dolayı da bir sitenin arama motorlarındaki konumu kullanıcı ziyareti açısından büyük önem arz etmektedir. Sitenin arama motorlarında üst sıralara yerleşmesi için de yapılabilecek bazı faaliyetler vardır. Yapılabilecek şeylerin başında ise web tasarıma uygulanmak üzere bir SEO ile veya bir SEO şirketi ile anlaşmak gelebilir. Tabi ki bir SEO şirketi her zaman daha güvenilir olacaktır. Peki, nedir bu SEO?

SEO, search engine optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşur. SEO’nun Türkçedeki karşılığı ise web tasarım arama motoru optimizasyonudur. SEO yapılmasının amacı ise sitelerin, günümüzde sıkça tercih edilen arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesidir. Sitenin, arama motorlarında üst sıralarda bulunması için de SEO yapılmasına ihtiyaç vardır. Gökçe Bilişim ise SEO konusunda uzmanlaşmış bir şirket olup müşterilerine garanti verebilen bir kuruluştur. SEO konusunda adım adım ilerleyen ve müşterilerini kesin sonuca ulaştıran Gökçe Bilişim, sitenin sürekli olarak takibini de yapmaktadır. Böylelikle siteniz sadece bir kere değil her zaman üst sıralarda bulunur.

Gökçe Bilişim, SEO yapılması için müracaat eden müşterilerinin öncelikle site analizini yaparak işe başlıyor. Bu sayede sitenin eksikleri belirlenmiş ve bu eksiklere göre bir yol planı çizilmiş oluyor. Sitenizin eksiklerine göre yol planı çizildiğinden dolayı SEO için yapılması gerekli işlemler de değişiyor. Bazen küçük değişiklikler yeterli olurken bazen de sitenin baştan aşağı yeniden tasarlanması gerekebiliyor. Daha sonra ise web tasarımın arama motorlarına kayıt işlemi yapılıyor. Yapılan bu kayıt arama motorlarının istedikleri kriterlere uygun olarak yapılmaktadır. Bu da sitenin arama motorlarında üst sıralarda yer almasında önemli adımlardan biridir. Bu adımdan sonra ise gerekli görülen düzeltmeler ve işlemler yapılır. Fakat Gökçe Bilişim hizmet konusunda bu kadarla sınırlı kalmıyor. Her sene gerekli kontroller yapılıyor ve sitenizin her zaman üst sıralarda yer alması sağlanmış oluyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın