Tanıtım Yazıları

Havataş Pocket Dergisi Çok Yakında..

HAVATAŞ POCKET
Havataş Pocket Dergisi

Havataş Pocket Dergisi

‘BİZCE MUTLULUK SEVDİKLERİNİZE KAVUŞTURMAKTIR’
Sloganı ile yola çıkan HAVATAŞ Pocket Dergisi yakın bir zamanda
Havataş Yolcu Servislerinde seyahat severlerin elleri altında olacak!
Genel yayın yönetmenliğini Serdar Ekşi’nin gerçekleştirdiği HAVATAŞ Pocket ın içeriğinde yurt içi gezi rehberinden yurt dışı gezi rehberine, İstanbul ‘un sokak lezzetlerinden A Plus Restaurant’larına, ülkemizin tarihi dokularına, modadan kültürsanata kadar bir çok konu bulunuyor.
Havataş Yolcu Servisi yurt içi ve yurt dışından gelen aylık ortalama 300 bin kişi ile yılın 365 günü 7/24 hizmet veriyor. 35 Havataş Servis aracının içerisinde yerini almaya hazırlanan Havataş Pocket aylık 25 bin tirajla Türkiye’nin en çok okunan dergileri arasında yer almayı hedefliyor.

HAVATAŞ POCKET
‘BİZCE MUTLULUK SEVDİKLERİNİZE KAVUŞTURMAKTIR’
Sloganı ile yola çıkan HAVATAŞ Pocket Dergisi yakın bir zamanda Havataş Yolcu Servislerinde seyahat severlerin elleri altındaolacak!
Genel yayın yönetmenliğini Serdar Ekşi’nin gerçekleştirdiği HAVATAŞ Pocket ın içeriğinde yurt içi gezi rehberinden yurtdışı gezi rehberine, İstanbul ‘un sokak lezzetlerinden A PlusRestaurant’larına, ülkemizin tarihi dokularına, modadan kültür-sanata kadar bir çok konu bulunuyor.
Havataş Yolcu Servisi yurt içi ve yurt dışından gelen aylık ortalama300 bin kişi ile yılın 365 günü 7/24 hizmet veriyor. 35 HavataşServis aracının içerisinde yerini almaya hazırlanan Havataş Pocketaylık 25 bin tirajla Türkiye’nin en çok okunan dergileri arasında yeralmayı hedefliyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın