Hizmetler

1-) WordPress Destek ve Tasarım
WordPress konusunda ücretli destek ve tasarım hizmeti veriyorum. Destek almak istiyorsanız iletişim sayfasından konu hakkında ayrıntılı bilgi göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. WordPress tema tasarımı konusunda ise yine aynı şekilde iletişim kısmından istediğiniz tema hakkında bilgi vererek tema tasarımı yaptırabilirsiniz.

2-) Opencart Destek ve Tasarım
Bildiğimiz gibi opencart çok gelişmiş bir yazılım olmasına rağmen Türkiye’de hala önemli bir pazar payına sahip değil. Bunun sebebi yeteri kadar destek bulamıyor olması. Bir çok kişi opencart e-ticaret alt yapısını kullanıyor fakat gerektiğinde gerektiği desteği bulamayınca ne yapacağını bilemiyor. Bu konuda ben tam destek veriyorum. Opencart konusunda bir çok siteye ücretli destek veriyorum. Tema tasarımı ve destek konusunda benimle iletişime geçebilirsiniz.

3-) Php ve Css
Php ve css konusunda projelerinizde size freelance olarak destek olabilirim. Takıldığınız noktalarda size destek olarak projelerinizi beraber yürütebiliriz. Şimdiye kadar Php ve Css konusunda bir çok projeye freelance olarak destekde bulundum. Sizinde destek olmamı istediğiniz bir web projeniz varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

4-) Seo Danışmanlığı
Günümüzde seo danışmanlığı sitelerin olmassa olmazlarından biri haline geldi. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak hem müşteriye daha hızlı ulaşmanızı, hemde müşteri portföyünüzü arttırmanızı sağlıyor. Şuanda aktif olarak bir çok büyük şirkete seo danışmanlığı hizmeti veriyorum. Sizde arama motorlarında kaybolmak istemiyorsanız benimle iletişime geçerek seo danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.