Tanıtım Yazıları

Kosgeb Destekli Gaziantep Projesi Zinbada

Gaziantep’in en büyük ve en geniş kapsamlı e-ticaret sitesi zinbada.com hızla büyümeye devam ediyor. Zinbada; Yerli ve yabancı bir çok ürünü uygun fiyatlarla satan  bir internet girişimidir. Bir tıkla yüzlerce ürünü önünüze serer ve istediğiniz ürünü istediğiniz fiyata ayağınıza kadar getirir. Bir tık ötenizde hiç evinizden çıkmadan onlarca ürüne sahip olabilirsiniz. Zinbada çok büyük bir e-ticaret girişimidir ve kosgeb desteklidir. Proje kosgebden 300.000 TL hibe kredi desteği almıştır.

Zinbada bilgilerinizin güvenliği için SSL teknolojisini kullanır. SSL teknolojisi internet üzerinden yaptığınız şahsi bilgilerinizi şifrelereyerek güvence altına alır. Şahsi bilgileriniz asla hiçbir şahıs ve kurumla paylaşılmaz. Böylece güvenli bir şekilde alışverişin keyfini çıkarmış olursunuz. Siteyi incelediğimizde görüyoruzki yüzlerce ürün çok uygun fiyatlarla satışa sunulmuş. Bu çok güzel istediğiniz ürünü çok uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz. İster kredi kartınız ile ister kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Zinbada yurtdışından ithal ettiği ürünleri, kullanıcılarıyla uygun fiyatla buluşturur. Dilediğiniz zaman iade garantisiyle ve kullanıcı memnuniyeti vererek kullanıcılarınin bir daha, bir daha alışveriş yapması için çalışır. Kaliteyi ilke edinmiş zinbada firmasının bu sekörde çok geçmeden çok güzel yerelere geleceğine inanıyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Düşüncelerinizi Paylaşın