Tanıtım Yazıları

Kredi Kartı Borcunuzdan Kurtulun

Çok fazla kredi kartı borcunuz var ve ödeyemiyormusunuz? Sıkıntı yapmayın Salman danışmanlık yanınızda.Kredi Kartı Borçlarınızı Kapatıyoruz ve Toplam Borcunuzu 12 Taksite Bölüyoruz. Kefil, Gelir Belgesi, Senet, Sözleşme, İmza, Nakit Çekme Bedeli ve Formalite Yok! KESiNLiKLE Hiç bir Riskinizde Yok! Borçlarınızı en uygun vadelere bölerek kolayca ödemenizi sağlıyoruz.

Kredi Kartı Borcu Kapat sistemleri sayesinde artık kredi derdine son veriyorsunuz. Üstelik hiç bir sınırlama yok borcunuz nekadar olursa olsun salman danışmanlık borcunuzu taksitlendirip kolayca ödemenize yardımcı oluyor. Sizde hemen salman danışmanlık ile tanışın sizde kredi borçlarınızdan kurtulun.

Bankanıza Nasıl Ödüyorsunuz?

10.000 TL Toplam Borcunuz Olduğunu Düşünelim, Bankanıza Bu borcun Asgari tutarı olan 2.000 TL’sini maksimum bir Ay İçinde Ödemeniz Gerekecek. Her Ay da Toplam Borcunuz + işleyen faizin Asgari tutarını Ödemeye Devam edeceksiniz. Ama Düzenli Olarak Asgari tutarı ödemenize rağmen borcunuz bitmiyor. Ayrıca Her ay %4-5, Yıllık % 50-60 Faiz Ödeyeceksiniz..

Biz Nasıl Taksitlendiriyoruz?

 Biz Yıllık Maximum Çok Özerl Vade farkıyla Toplam Borcunuzu 12 Taksite bölüyoruz. (Dilerseniz farklı taksit seçenekleri sunuyoruz Örneğin; 10 Taksit, 16 Taksit gibi ). Bankanıza ödeyeceğiniz Faizin yarısından daha az bir vade farkıyla Borcunuzu 12 Eşit taksitte kapatmış oluyorsunuz.

Nasıl Yapıyoruz!

 Borcunuzun bulunduğu Kredi kartlarınızın son gün itibariyle tüm borçları müşterimiz ile beraber sorguluyoruz. Söz Konusu borcunuz tarafımızca kapatılıyor ve Söz konusu kartlarınıza ait hiç bir borç kalmıyor.

Evet yanlış duymadınız tüm bunlar geçek. Kredi kartı borçlarına ve hacizlere son. Borcunuzu 12 taksit şeklinde azar azar ödemeye ne dersiniz? Salman danışmanlık hizmetleri sizlere rahat bir nefes aldırmaya geliyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın