Tanıtım Yazıları

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir

İnternet Dünyasında webmasterlerin karşılaştığı sorunlardan en önemlilerinden biri de SEO çalışmasıdır. Birçok kişi ucuz fiyata arama motoru optimizasyonu hizmetlerinden yararlanmaya çalışıyor, ama maalesef hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü aldıkları hizmetin faydasından çok zararlarını görüyorlar. Şimdi şöyle söyleyeyim, optimizasyon çalışması yapmak bazılarına göre sadece site içi optimizasyondan ibarettir, yani h1, h2 etiketler, başlık ve açıklama kısımları ayarlardan ibarettir, bazılarına göre de sadece herhangi bir siteden link almaktan başka hiç bir şey değildir. Bunlar elbette yalnış düşüncelerdir.

Günümüzde maalesef birçok kişi sitelere kolay yönden optimizasyon çalışması yaparakbirçok siteye zarar vermektedirler. Birçok spam programlarıyla anında yüzlerce siteden link alarak, otomatik hazırlanmış raporu da müşterilerine teslim etmektedirler. Elbette, Google ilk önce bunları farketmez, ilk önce sıralamada iyi sonuçlarla da karşılaşabilirsiniz, ancak birkaç gün sonra site eskisinden daha beter hale gelecektir, Google hemen böyle çalışma yapılmış sitelere cezayı kesmektedir.

Fakat her zaman bir çözüm yolu vardır. Ya arama motorlarının mantığını öğrenirsiniz uzun ve değerli zamanınızı harcayarak, ya da bu işte gerçekten deneyimli SEO hizmeti veren insanlarla iletişime geçeceksiniz. Eğer küçük çaplı projeniz var ise, bireysel hizmetlerden yararlanabilirsiniz, veyahut ciddi bir proje üzerinde çalışıyorsanız profesyonel SEO paketlerinden yararlanabilirsiniz, eğer şirketinizin sitesi için çalışma yaptırmak istiyorsanız kurumsal SEO paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Size önerebileceğimiz kurumsal SEO danışmanlığı hizmetini sunan ekip ise SEOAMK.COM’dur. Gerçekten alanında başarılı işlere imza atan SEOAMK.COM ekibiyle çalışırsanız, hayal kırıklığına uğramazsınız, çünkü yükselme garantisi vermektedirler. Anahtar kelimenizde belirli zaman içinde yükselemezseniz paranızı iade ediyorlar, ama şu ana kadar bu ekibin hizmetinden memnun olmayana rastlamadık, işlerini temiz ve profesyonel şekilde yapıyorlar, belirli günlerde rapor istediğiniz zaman da hemen detaylı olarak rapor sunmaktadırlar.

Eğer kurumsal SEO danışmanlığına ihtiyaç duyarsanız bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: http://seoamk.com/kurumsal-seo-danismanligi/

Yorum

Düşüncelerinizi Paylaşın