Tanıtım Yazıları

Meme Estetiği ve Fiyatları

Meme Estetiği özellikle son yıllarda bayanlar ve hatta erkekler tarafından da oldukça tercih edilen bir cerrahi işlemdir. Erkeklerde meme bölgesinde meydana gelen aşırı yağlanmanın giderildiği, ancak bayanlarda ise birbirinden çok farklı yöntemler ile meme büyütme, küçültme, dikleştirme vb. ameliyatlar yapılmaktadır. Meme estetiği denildiğinde aslında oldukça geniş bir alana değinmiş olmaktayız. Biraz önce de söz ettiğimiz gibi son derece farklı uygulamalar ve yöntemler bulunan bu alanda, hekim seçimi ve tabi ki alanında tam donanımlı ve deneyimli olması son derece önemlidir. Meme estetiği amel,yatlarında en önemli noktalardan biri, hastanın ne istediğinden çok, kişinin fizyolojisine uygun lup olmadığıdır.

Meme Büyütme ameliyatı günümüzde, en çok gerçekleştirilen ameliyatlar arasında neredeyse ilk sıralarda yer almaktadır. 1 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen meme büyütme işlemi, eskiden olduğu gibi ağrılı ve aşırı sancılı bir süreç değildir. Bunun dışında meme büyütme ameliyatı için hastaların bedenine en uygun ve en doğal duracak olan implant tercihi yapılmaktadır. Bu seçim ameliyat öncesinde vücut analizinin detaylı bir şekilde hekim tarafından yapılmasından sonra yapılmaktadır. Daha sonrasında seçilen implant; memeye 3 farklı kısımdan yerleştirilebilmektedir. Bu kısımlardan biri memenin alt kıvrımı, meme başı halkası ya da kol altından yapılmaktadır. Tabi ki bahsettiğimiz bu 3 farklı bölgenin hangisinden ameliyatın yapılacağı daha önceden hekim tarafından uygunluğa göre planlanmaktadır.

Meme Büyütme Fiyatları konusundan bahsedecek olursak, bu durum yapılacak olan işlemin detayına ve kişiye göre nadiren farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle de Meme Büyütme Fiyatları için mutlaka öncelikle hekiminize muayene olmanız önemlidir. Bizim sizlere önerimiz özellikle de meme büyütme, küçültme, dikleştirme vb. estetik ameliyatlarda mutlaka Op. Dr. Leyla Arvas ile tanışmanız. Kendisi alanında oldukça ünlü ve donanımlı bir hekim olup, birbirinden önemli cerrahi operasyonlarda bulunmuştur. 2012 yılından bu yana İstanbul Cosmed Kliniği özel muayenehanesinde çalışmakta olan ve ameliyatlarını İstanbul Avrupa yakasındaki özel hastanelerde gerçekleştirmekte olan Leyla Arvas ile iletişime geçmek ve meme büyütme fiyatları hakkında bilgi almak için www.drleylaarvas.com’u ziyaret edin.

Düşüncelerinizi Paylaşın