Tanıtım Yazıları

Orjin Krem İle Ağrılara Son

Ağrı, sızı ve romatizmal ağrılara son. Orjin krem sizin için üretildi. Uzman doktorlar ve profesorler tarafından ağrılarınızı gidermek için geliştirilen orjin krem artık çok daha ucuza ayağınıza geliyor.Orjin ağrı ve romatizma kremi ; bitki özlerinin mükro ölçülerde birleştirilmesi ile elde edilmiştir. % 100 naturel bir üründür.Bitki özleri sayesinde kasları rahatlatıp, gerilimi giderir, ağrılı bölgeye hareket vererek ağrıyı engeller. Ojin Krem sayesinde yıllardır çekmekte olduğunuz ağrılardan çok kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Orjin Krem sayesinde eski sağlığınıza kavuşup çocuklarınızla ve hatta torunlarınızla koşup eğlenecek, gençliğinize geri döneceksiniz.

Orjin Kremin Yan Etkileri: Zararlı kimyasal, alkol ve uyuşturucu maddeler içermez. Hiç bir yan etkisi tespit edilememiştir. Krem olduğu iiçin pekde bir yan etkisi beklenemez.

Hamileler için Orjin Krem Kullanımı: Hamile bayanlar ve emziren bayanlarda Orjin ağrı ve romatizma kremini güvenle kullanabilmektedir. Hiç bir yan etkisi gözükmemektedir.

Normal Kullanım Şekli:  Orjin ağrı ve romatizma kremi ; ağrılı bölgeye masaj yolu ile deriye iyice nufuz edecek şekilde uygulanır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmamaktadır. Romatizmal ve kireçlemeye bağlı ağrılarda bir ay düzenli olarak sabah-akşam uygulanması önerilir. Kronikleşmemiş ağrılarda sabah-akşam 7 gün uygulamak yeterlidir.

Düşüncelerinizi Paylaşın