Tanıtım Yazıları

Resmi Medyum: Candan Hoca

medyumlar-cincihoca-300x206Merhaba değerli blog takipçilerim. Bu gün sizlere resmi olarak hizmet veren bir medyumu tanıtacağım. Sizin de bildiğiniz gibi günümüzde birçok dolandırıcı medyum kisvesi altında insanları dolandırmakta ve insanlardan para sövüşlemektedir. Ben sizlere  bu alanda uzun yıllardır devlet onayı ile hizmet veren medyum candan hanımı tanıtacağım. Kendisi yaklaşık 20 yıldan bu yana bu alanda hizmet veren ve öğrenci yetiştiren bir isim.
Küçük yaşlarda dedesinin el vermesi ile medyumluğa başlayan candan hoca birçok bürokrat, iş adamı, futbolcu ve cemiyet hayatından insana hizmet vermektedir. Kendisi spirütüalizm alanında ülkemizde yetişmiş en yetkili isimlerden birtanesi. Son 15 yıldır yurt içi ve yurt dışı birçok üniversitede spirütüalizm alanında seminerler ve konferanslar verdi. Bu alanda akademik olarak da bir kariyeri olan candan hoca yaptığı tüm işleri devlet onayı olarak resmi olarak yapıyor. Bildiğiniz gibi bu gün birçok medyum bu işi devletten gizli kaçak olarak yapıyor. Bu insanlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrardan buradan hatırlatalım. Aklınıza şu soru gelebilir. Peki ama medyumluk hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyim ? Hemen cevaplayayım; öncelikle medyumdan yardım alacaksanız medyumu iyice araştırmanız gerekir. Daha önce hangi paranormal fenomenleri ortaya koymuş ve neler başarmış ? Hizmet verdiği insanları öğrenip onlardan sorgulamanız gerekir. Tabiki tüm bunlardan önce medyumun resmi mi yoksa gayri resmi mi hizmet verdiğini araştırmalısınız. Bu işi devlet onayı olmadan yapanların çok büyük bir kısmı daha önceden dolandırıcılıktan sabıkası olan insanlar. Zaten düşünsenize birşeyden korkmasa neden resmi olmaktan çekinsin ki.
Ayrıca medyum hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir diğeri de medyum hakkında internet üzerinde yapılan yorumlar. Medyumun ismini arama motorlarında aratarak medyum hakkında yapılan yorumları incelemenizde fayda var. Zira eğer kendisi gerçekten işinin ehli bir insan ise zaten kendisini birçok kişi tanıtıp övecektir. Dolandırıcının birisi ise elbette insanlar bunu da yazacaktır. Yani kısacası bir medyumdan hizmet almadan önce kesinlikle iyi araştırın..

Düşüncelerinizi Paylaşın