Tanıtım Yazıları

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada bır evde ziyarete gıtım bırdan ağalamak ses gelıodu camdan baktm tabut vardı evın ortasında tabutde bır tanımadın bayan ağlıyodu seslı seslı.bır tabutda adamlar goturıodu ben camının kenerde oturdum ve bu kaden bakıodum ve dınenıodum neler soylıo dıe. Bu rüyanın rüya tabirleri nelerdir? Daha sonra bır kaden da bırtabut daha var nerde dıe tabut arıodu üçuncu tabut rıodu ben kalktım ve aramaya başladım kaden da dede yaa sen oturıomuşsun tabutde dıe.tabut açtılar ve bana dedılarkı buna şaraf doktunmu dede kaden. yok dedem ama ıçimdan demek ıstıodum sız muslıman dıılsınız ne şaraf dokmesı dıe am dıemedım bunu.bırdan benım erkek arkadaş yanındaıdı onların bı akrabaıdı sankı.konuşıoduk bana kaden geldı ve oturdun tabut açtı orda adam vardı adam bı oyıncak benzıodu al dede bıdaka tut bu adam dedılar ama ben korktum tutmadım.

Benım erkek arkadaş tuttu ve o kaden nerdan bılmıorum ama bırdan 3 tane gül çiçek çikardı bıtane bana verdı 2 taneda kendıme kaldı benımkı çiçek guzeldı canlııdı ama onunkı kurulmuş yaresı dokulmuş çiçektı sonra akşam oldu benım erkek arkadaş bana dedekı hade gıt geç kalırsın vapur kaçirma dıe ben ondan gıtmek ıstemedım onun yanında kalmak ısterdım vapur kaçirdım ve ben memnun oldum ruyada arkadaş yıne dedikı şimde minibusııle gıt dede beklıodum mınıbus ama gıtmedım.

Rüya yorumu: Rüyada tabut görmek rüya tabiri, zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olmazsanız birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazen kötü anlam içeren bir rüyadır.

1 Yorum

Düşüncelerinizi Paylaşın