Tanıtım Yazıları

Saç Bakımı ve Biojin

Saç dökülmesi kadın erkek herkesin en çok yaşadığı sağlık problemlerinden biri. Saç dökülmesinin birden fazla sebebi olsa da asıl olan saçlarınızı besleyen kılcal damarlara yeteri kadar kan gitmemesidir. Saç dökülmesini önlemenin tek yolu ise etkili bir saç bakımı yapmaktan geçiyor. Saç bakımı saç tipine göre değişkenlik gösteren bir uygulama. Kuru tip saçların en önemli sorunu ise sebum adı verilen saç dipi yağ oranın az olması. Yağlı saçlarda ise durum tam tersi. Bu tip saçlarda sebum oranı gereğinden çok daha fazla.Bu nedenle saç bakımı saç tipine göre değişkenlik göstermekte. Bu nokta da mühim olan saç tipinize uygun saç bakımı yapmak.

Saç bakımı için piyasa da çok çeşitli ürünler bulunmakta.Sizlere bahsedeceğim saç bakım ürünü ise rakiplerinden çok daha etkili. Bahsettiğim saç bakım ürünü Biojin. Biojin saç dökülmesi ve saç bakımında oldukça etkili bir ürün. Sentetik maddeler içermeyen ve bitkisel içerikli olan biojin bu günlerde saç dökülmesi yaşayanların ilk tercihi. Biojin saç bakım setinde bulunanan biojin şampuan, saçlardaki kepeklenmeyi önlüyor. Saç derisindeki kapanmış gözenekleri açıp saçların sağlıklı beslenmesini sağlayarak yeni saçların daha hızlı ve gür çıkmasını sağlıyor. Biojin saçlardaki kırılma ve kopmalara da son veriyor.

Biojin bakım yağının en önemli etkisi ise beyaz saçları doğal kendi rengine kavuşturması. Biojin bakım yağı düzenli kullanıldığında beyaz saçlara elveda dedirtiyor. Biojin bakım yağı saçlardaki kopmaları önlemekten öte ölmemiş saç hücrelerindeki gözenekleri açarak yeni saçlarınızın çıkmasını sağlıyor.Sözün Özü Biojin Bakım Setiyle saç kopması, saç dökülmesi ve beyaz saçlar tarih oluyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın