Tanıtım Yazıları

Seo Savaşı Başlıyor

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette rastgele dolaşırken bulduğum ve çok hoşuma giden bir projeden bahsetmek istiyorum. Projenin adı seo savaşı. Projenin genel amacı girilen iki sitenin seo değerlerine bakıp hangisinin daha iyi bir seo alt yapısına sahip olduğunu belirtiyor. Bir bakıma sitenizin seo gücünü ölçüyor da diyebiliriz. Hem eğlenceli hemde başarılı bir proje olmuş açıkcası aklındaki tüm siteleri yazası geliyor insanın. Seo savaşı sitelerin arama motorlarında önemli olan birçok kriter üzerinden değerlendirilip kıyaslamaktadır. İki site adresi yazılır ve savaştır butonuna tıklanır.

Çıkan sonuçda kaybeden site ve kazanan site şeklinde ibare çıkar böylece hangi sitenin kazanıp hangi sitenin kaybettiğini anlayabilirsiniz. Sitenize verilen seo puanınıda bu ekrandan görebilirsiniz. Savaşan son 10 site yenileri savaşana kadar anasayfada kalır ve böylece anasayfadan da backlink kazanmış olursunuz. Siteye savaşmak için giren diğer site sahipleride sizin sitelerinizi görp inceleyebilir. Bu sayede bedavadan reklamınızıda yapmış olursunuz anlıyacağınız her açıdan faydalı bir proje olmuş.

Sizde hemen sitelerinizi savaştırmak yada merak ettiğiniz iki site arasında savaş başlatmak için http://www.seosavasi.com adresine girin ve savaşınızı başlatın. Bu muhteşem projede sizinde siteleriniz yer alsın. Hem savaşın hem kazanın.

Düşüncelerinizi Paylaşın