Tanıtım Yazıları

Sorularla Seo Kitabı Çıktı

Seo Hocası Kaan GÜLTEN’in merakla beklenen sorularla seo kitabı çıktı. İlk kitabı olan uzmanından seo kitabını heralde seo ile ilgisi olan herkes alıp okumuştur. Bende alıp okuyanlardan birisi olarak ikinci kitabı olan sorularla seo kitabı çıkar çıkmaz sipariş verdim. İnternetle ilgilenen herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Üstelik çok cüzi bir fiyata sahip olabilirsiniz Kaan GÜLTEN’in sorularla seo kitabı sadece 19 TL. Bir günlük yemek paranızdan bile daha az bir fiyata böyle muhteşem bir kitaba sahip olabilirsiniz. Kitap içeriğini inceleyecek olursak genel olarak site içi seo, site dışı seo, google’ı anlamak gibi başlıklar ele alınmış.

Sorularla seo kitabında birçok sanal ve basılı kaynakta Seo hakkında binlerce bilgi verilmektedir. Ancak bu bilgi ve tekniklerin doğruluğu her zaman mümkün olmadığı gibi, pratiğe dökülmesi de oldukça zordur. Birçok kaynağın aksine bu kitapla, Sektörde aktif olarak bulunan web sitesi sahipleri, webmasterlar ve seo uzmanlarının en sık karşılaştığı sorunlara, uygulanabilir çözümler üretilmektedir.

Sizde bu sektörde bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen www.seohocasi.com/sorularla-seo adresini ziyaret edin ve sadece 19 TL karşılığında kaliteli bir seo kitabına sahip olun.

Düşüncelerinizi Paylaşın