Tanıtım Yazıları

Su Arıtma Cihazı

Günümüzde musluk suları bir çok şehrimizde içilmemekte. Başta istanbul olmak üzere bir çok büyük şehrimizde musluk suları sadece bılaşık yıkama v.s şeyler için kullanılmakta içme suları ise dışardan hazır arıtılmış su olarak alınmaktadır. Hesap ettiğimizde çok fazla içme suyuna para harcandığını fark ettik ve sizler için su arıtma makinası tasarladık. Bu makina sayesinde artık içme suyuna para ödemeyeceksiniz. Bir kere pra ödeyip alacaksınız ve bundan sonra musluk suyunuzu arıtıp içebileceksiniz. Bu makina sizi çok büyük bir masrafdan kurtarıyor.

Düşününki eve misafiriniz geldi ve sizde su istedi evde hazır su yoksa bir daha sipariş vereceksiniz ve gelmesini bekleyeceksiniz. Halbuki bir su arıtma cihazınız olsaydı 5 dakikada suyunuzu arıtıp misafirinize ikram edebilirdiniz. Bir damacana su nerden baksanız 3-4 TL. Haftada 5 damacana su bitirdiğinizi farz edersek yılda 275 damacana gibi bir rakam çıkıyor ortaya.

Yılda ortalama 800 ile 1000 TL arası sadece içme suyuna masraf ediyorsunuz. Musluk suyunun faturası ise cabası. Onada hemen hemen o fiyatı ödüyorsanız yıllık 2 milyar sadece su masrafınız olacaktır. Buda baya büyük bir rakam. Su arıtma cihazı sahibi olun ve rahat bir nefes alın.

Düşüncelerinizi Paylaşın