Tanıtım Yazıları

Tecnomedya.net Forum Yayında

gwh-forumTeknoloji  ağırlıklı sitemiz 2015 yılında yayın hayatına girmiş olup teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip eden ve tarafsız bir şekilde teknoloji haberlerini siz değerli teknoloji sever kişilerin huzurlarına sunmuştur.

Sitemiz 1 yılı aşkındır yayın hayatında faaliyet göstermektedir. Alanında çok güçlü internet siteleri çok güçlü firmalar olsa da internet sitemiz günden güne daha çok değer kazanmakta ve alanında yükselmeye devam etmektedir.

İstatistik değerler, hitler, ve takipçi sayımız da sürekli yükseliş göstermektedir. Yayınladığımız özgün yazılar ile arama optimizasyonun da da sürekli index alan sitemiz sürekli güncel tutulmaktadır. Özellikle Google index konusunda çok sıkıntı yaşayan sektörel liderlerin yanında hızla yükseliş göstererek site seo ayarlarının ve optimizasyonu çok sağlam olan bir internet sitesi sahibiyiz.

Şimdi ise 1.5 seneye yakın olan aktif sitemiz için forum bölümünü açmaya karar verdik. 2.5 aylık bir araştırma geliştirme sonucunda forum bölümümüzü aktif etmiş bulunmaktayız.

Artık forum kategorimizde de çeşitli konularda bilgi sahibi olabilir bildiklerinizi diğer kullanıcılara aktarabilirsiniz. Kısıtlı ilgili sayımız yüzünden daha kapsamlı bir forum için ilerleyen zaman diliminde oluşması muhtemeldir ki internet sitesi olarak sitemizin forumuna çok önem veriyoruz ve hızla geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Forum bölümümüz tam olarak bitmiş değil halen geliştirilmektedir ve kategori araştırması yapılarak güncel kategoriler foruma eklenecektir. Forumumuza aşağıdan üye olabilirsiniz…

Üye olmak için TIKLAYIN

Düşüncelerinizi Paylaşın