Tanıtım Yazıları

Ucuz Paykasa

paykasa-sitelerTeknolojinin gelişimi sadece tarihin akışını değil, aynı zamanda insanların hayatlarındaki yaşam biçimlerini de değiştirmiştir. Özellikle internetin keşfi bu alanda yapılan en büyük değişimin başlangıcıdır. Bu başlangıç noktası ilerleyerek artık evimizde, işimizde ve hatta cebimize kadar girmiştir. Her alanda kullanılan internet için artık büyük firmalar bile satış noktalarını bu sanal ortama taşımıştır. Ancak her alanda olduğu gibi bu alanda da sorunlar çıkabilmektedir. Özellikle dolandırıcıların hedefi haline gelen e ticaret siteleri gibi… Burada yapılan alışverişlerde kullanılan özel bilgiler kötü amaçlı kişilerin eline geçebiliyor. İstenilmeyen sonuçlar ile karşılaşılıyor. Ancak bunun da güvenli bir sistemini oluşturan paykasa size bu alanda büyük bir hizmet sunmaktadır.

Paykasa bünyeside oluşturulan ön ödemeli kartlar ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere sunulan hizmet ise ön ödemeli oluşturulan kartlar ile alışveriş yapılmasıdır. Bu kartlar ile yapılacak alışverişlerde, kesinlikle hiçbir şekilde özel bilgi paylaşımı yapılmaz. Aynı zamanda alışveriş gizliliği de bu kart ile mümkün. Yapılacak alışverişlerde bilgi verilmediği için gizlilik söz konusu… Paykasa bozdurma olarak adlandırılan harcamalar ile her alışverişinizde bakiyenizden düşüm yapılır. Bakiyeler de bulunan meblağ kadar alışveriş yapılabilmektedir. Paykasa güvenlik için hazırlanmış kartların seçiminden sonra başlar. Size gönderilen mailde satın almış olduğunuz kartın özel pin kodları bulunur. Bu alanda bulunan 16 rakamdan oluşan pin ile alışverişler yapılır. Başka bir bilgiye alışveriş için gerek yoktur.

Paykasa kullanımını sayesinde sitelerde yapılan ucuzluklardan anında faydalanabilirsiniz. E ticaret sitelerinde veya onlina oyun sitelerinde yapılacak harcamalar anında ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu alandaki güvenlik oluşumu tamamen firma garantisi altında gerçekleşmektedir. Yasal prosedürlerin konuşlandığı özel sitelerdeki ödeme seçeneklerinden paykasa sistemini seçebilirsiniz. Hemen hemen bütün sitelerde bulunan bu özellik sayesinde sizde güvenli alışverişin tadına varabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken bir tek konu vardır ki, bu kartın en büyük avantajının borçlandırma olmaması şansıdır. Hiçbir şekilde bakiyeniz harici bir borçlanma söz konusu olmaz. Kartınızda bulunan meblağ kadar bir harcama yapabilirsiniz. Farklı şekilde ödeme yöntemleri yoktur. Güvenlik için her adım ayrı ayrı hesaplanmıştır.

Paypal bozdurma için size özel olarak hazırlanan bakiyeli kartlar, alım sonrası sizin onayınız ile alışverişe açılmaktadır. Kartlar üzerinde yazan özel kodlamalar size verilen pin kodları ile eşleştirilir ve sizin haricinizde kimse bu kartı kullanamaz. Pin şifreleri sizde olduğu için güvendedir. Gereksiz kullanım için hiçbir açık kullanım kart üzerinde yoktur. Siz ne almak istiyorsanız onu seçer ve güvenli bir şekilde alırsınız. Aynı şekilde online oyunlar içinde gerekli ödemeleri anında yapabilirsiniz. Paypal bozdurma olarak da adlandırılan bu tür harcamalar ile bakiyelerinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız garantisinde sizler sunulan kart alımları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Satış bölümünde sunulan hizmetleri kullanarak ilk kart alımlarınız gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yorum

Düşüncelerinizi Paylaşın