Tanıtım Yazıları

Ucuz Uçak Bileti

Günümüzde otobüs biletleri artık pek rağbet görmüyor. Önceki yıllarda uçak biletleri otobüs biletlerine göre kat kat daha pahalı olduğu için çok önemli işler dışında herkes otobüsle yolculuk yapmaktaydı fakat günümüzde uçak biletleri artık otobüs biletlerinden bile ucuzladı ve artık olaylar tam tersine döndü artık herkes uçakla seyahat etmeyi tercih ediyor. Ucuz uçak bileti arayan herkes gideceği tarihden en az bir ay önce rezervasyon yaptırarak ucuza uçak bileti almış oluyor.

Hava yolu taşımacılığı günümüzde çok gelişmiş durumda. Tüm hava yolu şirketleri artık hemen hemen her gün uçak seferi düzenliyor. Eskiden uçak seferleri az olduğu için biletlerde pahalı oluyordu fakat artık uçak seferleri arttığı için bilet fiyatları da düşmüş durumda. Uçak biletlerinde rezervasyon yapıldığı gibi bilet erteleme veya öne çekme olayı da söz konusu. Aldığınız bir uçak biletini gideceğiniz tarihe göre ileri bir tarihe yada yakın bir tarihe farkını ödeyerek aldırabilirsiniz.

Yorum

  • Ucuz uaçak bileti almak için yapılması gereken gideceğiniz yere 1 ay önceden satın almanız gerekmektedir.
    Ben daha önce internette baya bir araştırma yaptım Tr Uçak Bileti.com adresinden 4 kişi gidiş dönüş bilet aldık 210 tlye mal oldu bize.

  • Ucuz uçak bileti satın almak doğru ve güvenilir yöntemler kullanıldığında aslında hiç de zor değil. Küçük bir araştırmayla uygun web sitesini bulabilir kredi kartınızla son derece teknolojik güvenlik sistemlerini kullanarak online ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.
    Online ucuz uçak bileti satın almak için tahmin edeceğiniz üzere kredi kartına sahip olmanız gerekiyor. Ülkemizde aslında bu kavram da yanlış anlaşılmakta çünkü internetten kredi kartı kullanarak alış-veriş yapmanın güvenirliği düşük bulunuyor. Mantıklı olup küçük bir araştırma yaparsak çoğu bankanın sanal kart adını verdiği ve limitinin sizin tarafından belirlenip sadece 1 saat, 3 saat gibi sürelerde kullanılabilen kartların varlığını öğrenebiliriz. İşin güzel yanı belirlediğiniz süre sonunda karta aktardığınız para veya eğer alış-veriş yaptıysanız kalan kısım hesabınıza aktarılıyor. Bu basit yöntem ile internetten uçak bileti satın alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti üzerine birçok web sitesi bulunmakta. Üstelik bu web siteleri sizin havayolu firmaları arasında bilet fiyatı karşılaştırmasını aynı anda yapmanıza olanak sağlıyor. Eğer ben çok tedbirli bir insanım resmi siteler dışında kredi kartı kullanmak istemiyorum derseniz havayolu şirketlerinin kendi sayfalarından da online uçak bileti satın alabilirsiniz. Elektronik bileti kullanarak da basit bir çıktı alabilir acentaya gitmek ve bilet yazdırmak derdinden kurtulabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın