Tanıtım Yazıları

Ukash Kart İle Alışveriş

Ukash kart internet alışverişinde kullanabileceğiniz en güvenli ödeme sistemidir. Kartın üretim nedenlerinin en başta geleni kullanıcı güvenliğidir. Kullanıcılarımızın bir çoğu yapacakları online alışverişlerde kredi kart bilgilerini sisteme girmekten yana değillerdir ve bu nedenle ukash kartı tercih etmektedirler. Ukash kart satın al ile web üzerinden yapacağınız alışverişlerde kişisel bilgelerinizi kesinlikle internet sitesi paneline girmemektesiniz. Ukash kartınıza tanımlı olan 19 hanelik kart numarası ile alışverişinizi tamamlaya biliyorsunuz. Kart numaranızı girip onaylama yapabilirsiniz.

Onaylamanız esnasında cep telefonunuza bir şifre gelecektir. Size gönderilen bu şifreyi web sitesinde sizden istenen boşluğa girmelisiniz ve işleminizi bu şekilde onaylamalısınız. Şifreyi doğru bir şekilde girmeye dikkat ediniz. İşleminiz hatalı girdiğiniz için iptal olabilir. Şifre doğru girili ise sorunsuz bir şekilde bakiyenizde yaptığınız alışveriş tutarı, alışveriş yaptığınız site hesabına aktarılacaktır. Bu şekilde zahmetsiz bir şekilde alışverişiniz tamamlanacaktır. Ukash kart kullanımı kafa karıştıracak şekilde bir çok bilgi girmenizi istemeyecektir. Girdiğiniz kart numarası alışverişinizin tamamlanması için yeterlidir.

Kişisel bilgilerinizin tamamen gizli kalması ukash kartın tercih edilmesinzde büyük rol oynamaktadır. 19 hanelik kart numaranızı tek alışveriş için kullanabiliyorsunuz ikinci bir defa kullanmanız mümkün değildir. Ukash kart al kullanıcıların güvenliğini sağlamak için Üretici firma tarafınadan kullanılan kart numaraları toplanarak bloke edilmekte ve tekrar kullanılma riski kalmamaktadır. Böylelikle bilgilerinize erişim önlenmiştir ve yasa dışı dolandırıcılık vb. olayların önüne geçilmiştir. Kullanıcıların bilgi güvenliği ukash kart firmaları için ciddi önem taşır.

Firmamızdan yapacağınız alışverişlerde bizimle paylaşacağınız tüm bilgiler sistem üzerinde saklanır ve bir başkası ile paylaşılması kesinlikle mümkün değildir. Aynı şekilde sizin de kart bilgilerinizi bir başkası ile paylaşmanız doğru değildir. Bilgi paylaşımınızın doğuracağı sorunlardan sizler sorumlusunuzdur. Hem kartınızla ilgili hemde bütçenizle ilgili sorun yaşamamanız için bu şekilde bir paylaşımda bununmamanızı rica ederiz. Firmamız ve sizin dışınızda 3. bir kişinin bilgilerinize erişim sağlamaması için bizler gereken sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Bu sizin için de bir sorumluluk olmalı.

Düşüncelerinizi Paylaşın