Günlük Yazılarım

Ukash Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Son zamanlarda dikkatimi çeken aslında çok büyük olmasına rağmen benim yeni haberdar olduğum bir kart sisteminden bahsedeceğim sizlere arkadaşlar. Ukash kart dünya üzerinde 13000 üzerinde alışveriş noktasından alışveriş yapabileceğiniz para yerine geçen kredi kartı gibi kullanabileceğiniz karttır. Ukash kart tüm dünyada milyonlarca insan tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ülkemizde en uygun fiyatlarlarda güvenli ve hızlı biçimde satılmaktadır. Aslında tam olarak ukash kart online ödeme sistemi kullanılan internet sitelerinde geçerli 19 haneli şifreden oluşan bir  kart sistemidir.

Ukash Kart Nasıl Alınır?

Almak istediğiniz Ukash miktarını ve adetini belirledikten ukash satış noktasına başvuru yapıyorsunuz. Yetkili kişiler sizinle en kısa sürede iletişime geçip ukash kartınızı size teslim ediyor.

Neden Ukash Kart?

Ukash kart sayesinde, bu ödeme yönteminin kullanıldığı istediğiniz internet sitesinde, kredi kartı kullanmadan ve herhangi bir kısıtlama olmadan alışveriş ve ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme sistemi kullanılan internet sitelerinde geçerli 19 haneli şifreden oluşan bir  kart sistemidir.

Yorum

  • Ukash Kart Nedir? Bende bir kaç yerde gördüm ve bir bayanla iletişim kurdum sa olsun yardımcı oldu bana ukashsatisi.com adresi ile çalışıyorum herkeze öneririm.

  • Ukash Kart Nasıl Satın Alırım ?
    1) Hızlı ve ucuz Ukash kart için Hesap numaralarımız sayfasından hesap bilgilerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

    2) Daha sonra “Ukash TR Banka Hesaplarımızdan” bir tanesine almak istediğiniz ukash’ın pin ücretini havale yapınız.

    3) MSN üzerinden yada Ukash Canlı Destek bölümünden havale yaptığınızı iletin ve ukash kart pin numaranız size msn üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde iletilsin. Ukash pin numarası size hızlıca iletilecektir.

Düşüncelerinizi Paylaşın