Tanıtım Yazıları

Vizyondaki Son Filmler

2013 ABD yapımı olan Uçaklar Arabalardan sonra yapılan bir animasyon filmi. Uçaklar filminin yönetmeni gene çok ünlü bir animasyon olan ve hala günümüzde seyredilen Simpsonsların’da yönetmenliğini yapmıştı. Hemen aynı formatta olan Arabalarda Şimşeğin maceraları yerine Uçaklar izleBir Tarım uçağı olan ve hayatta tek amacı gösteri uçağı olmak isteyen Dusty’ninmaceralarını izleyecekler. Ancak küçük kahramanımız Dusty’nin iki sorunu var: ilki tasarım olarak bir gösteri uçağı değil. İkincisi ise biraz daha ciddi bir sorun. Dusty’de yükseklik korkusu var. Uçaklar filminin 3D olduğunu da ekleyelim.

Örümcek adam ve serileri ile başlayan Marvel çılgınlığı devam ediyor. Hulk, Yenilmezler, İron Man (3 seri) derken bu kervana daha önce katılmış olan Thor, devam filmi Thor 2 Karanlık Dünya ile beyazperdede. Sinemaseverler için ilk filminin konusunu bir kez daha anlatalım: Tanrı Odin’in iki oğlundan biri olan Thor, kendine aşırı güvenmesinden dolayı iki gezegeni savaşın eşiğine getirir. Bunun üzerine Odin tarafından cezalandırılarak çekici ve gücü kendisinden alınır ve dünyaya sürgüne gönderilir. Burada Jane ile tanışan Thor çekicini yeniden almaya çalışırken Üvey kardeşi Loki farklı planlar içerisindedir. Thor 2 Karanlık Dünya izle, Bol efekti ve 3D gösterimi ile aksiyon severleri memnun edecek gibi görünüyor.

Bilim kurgu türünü meraklı olanlar için mükemmel bir film sinemalarda.2013 ABD –İngiltere yapımı Yerçekimi – gravity izle, uzayın sonsuz karanlığında geçen bir bilim kurgu. Bir bilim adamı ve deneyimli astronotun, dünya yörüngesinde ki rutin uzay yürüyüşleri sırasında, mekiklerinin parçalanması ve uzayda kalmaları üzerine kurgulanmış. Filmin yönetmeni, Alfounso Cuaron’un yaratmış olduğu Dünya yörüngesi görülmeye değer. Filmin başrollerini Sandra Bullock ve George Clooney paylaşılıyor. Tamamen dünya yörüngesinde geçen Gravitiy Filmi izle, son dönemde yapılmış en iyi bilim kurgulardan.

Düşüncelerinizi Paylaşın