Tanıtım Yazıları

Yeni Nesil Blog ve Canlı Tv Siteleri

4gÜlkemizin internet kullanımı olarak avrupa ülkelerini geride bırakmaya başlamasıyla web adresleride kendileri güncelleyerek yenilemektedirler. Özellikle Akyazı Blogcu, gibi blog adresleri günümüzde önemini giderek yükseltmekte olduğu görülüyor.Diğer bir internet kullanımı olarak tv izleme sitelerinin kendilerini yeni yesil olarak adlandırılan akıllı telefonlerın çoğalmasıyla web siteler kendileri mobil uyumlu hale hazırlayarak her kullanıcıya cevap vermeye çalışdığı görülüyor.

Beyaz Tv, bu kanal içinde bulundurduğu spor, haber ve tartışma programlarıyla günümüze damga vurmuştur buna en çok beyaz futbol örnek olarak gösterilebilir. Kuruluş 24 Mayıs 2010.
Şirket Ses Televizyon Radyo Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi.Haber editörü Bülent Çöltekin.Resim formatı 4:3 (SDTV), 1080i (HDTV). Genel merkez Ankara.Eski adı Ses TV.Uydu yayınıTürksat 4A 12380 V 27500 3/4 (SD/HD) D-Smart 40. kanal (SD/HD) Digiturk 36. kanal (SD) Filbox 12380 V 27500 3/4 (SD/HD). Kablo yayını Kablo TV C 12 Teledünya 35. kanal (SD) 101. kanal (HD).ADSL ile IPTV Tivibu 44. kanal (SD). Beyaz Tv, çok önemli olmasada bi tartışma kanalıdır eski’ye göre bir tasarımı olan beyaz tv’nin güncellenmesi gerek.

Düşüncelerinizi Paylaşın