Tanıtım Yazıları

YeniCanliTV izleme Platformu

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz sizlere bugün Yeni keşfettiğim bi siteyi tanıtımak istiyorum. Ücretsiz olarak Ulusal Yerel Tv kanalların canlı yayınlarını tek bir mecrada toplayan hızlı ve kaliteli bir site yenicanlitv.com. Bu sitede Embed Teknolojisi kullanılarak sizlere tüm tv kanalların 7 gün 24 saat canlı yayınları sunulmaktadır. Online olarak ATv , Kanal D ,Star Tv ve Show Tv gibi ulusal kanalları sizlere sunuyor.Sitenin Sol tarafında Kategoriler ve en son Eklenenler kısmı vardır. Bu kısımda Ulusal Yerel Dini Çocuk ve Tv Programları bölümlerine tıkladığınızda ilgili kategorinin içeriğini görebiliyorsunuz. Ayrıca Siteden Canlı radyo da dinleyebilirsiniz.

Sitenin sağ Üst Köşesinde ise Popüler Tv Kanalları bölümü yapılmıştır. Bu Kısımda ise En çok izlenen Tv kanallarının logolarına tıklamanız canlı yayınlarına ulaşmanı için yeterlidir. Eskiden hatırlıyorumda Karasal Yayınları izlerken resmen çile çekerdik. Anten çekmezdi . Karıncaların dansınımı yoksa yayın mı izliyoruz anlamazdık. Kocaman antenler çatıda olmazsa çekmezdi. Herkes Çatıya Anten taşıma telaşına varırdı. Fakat Teknolojinin gelişmesi ile online olarak Artık internet üzerinden istediğimiz saatte canlı yayınlara ulaşabiliyoruz.

Birde şu konuya değinmeden geçemiyeceğim. Canlı TV izleme sitesinde hız faktörü direkt dikkatimi çekiyor. Site gerçekten çok hızlı açılıyor. Ortalama 0,08 Saniye gibi harika bir değerde sayfanın yüklenme hızı mevcut. Dizileri , Futbol maçlarını çizgi filmleri online olarak izleme şansını sunan bu harika site Fransa Lokasyonu ile hızına hız katıyor.

Atv canlı izlemeyi Kurtlar Vadisi Pusunun kendi günüde Yani Her Perşembe Yapabilirsiniz…
O Ses Türkiye , Yetenek Sizsiniz Gibi Yarışma programları Star Tv kanalında izleyicileri ile buluşuyor. Ayrıca Star Tv de şampiyonlar ligi maçlarıda naklen yayınlanmaktadır. Bu siteyi Mutlaka sık Kullanılanlara eklemenizi tavsiye eder iyi eğlenceler dileriz.

Düşüncelerinizi Paylaşın