izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Adobe Photoshop yeni özelliklerle güncellendi!

Adobe friması PHOTOSHOP grafik tasarım programının en son versiyonuna eklenen yeni özellikleri açıkladı. PC, iPad ve web sürümünden bahsediyoruz. Şirket Nesne Seçme aracının ve nöral filtrelerin çalışmasını iyileştirmenin yanı sıra web sürümünün ve iPad uygulamasının yeteneklerini genişletti.

Adobe son derece kullanışlı bir özellik olan Nesne Seçme  aracını daha da iyi hale getirdi. Yeni güncelleme ile birlikte artık gökyüzü, binalar, su, bitkiler ve zemin türleri gibi karmaşık nesneleri hatta dağları, kaldırımları ve sokakları bile algılayabiliyor. Ayrıca nesne seçimini içeriğe uygun dolgu ile birleştiren yeni bir tek tıklamayla silme ve doldurma kısayolu (Shift + Delete) var.

Adobe Photoshop yeni özelliklerle güncellendi! 1

iPad sürümüne daha fazla masaüstü aracı geldi

Photoshop’un iPad sürümüne daha fazla masaüstü aracı eklendi. Artık tek bir tıklamayla görüntünün arka planını kaldırabilir veya içeriğe uygun dolgu gerçekleştirebilirsiniz. Portre fotoğrafları için özne seçimi özelliğinde iyileştirmeler yapıldı ve tek dokunuşla ton, kontrast ve renk düzeltme araçları eklendi.

Adobe, Photoshop web sürümünün yeteneklerini genişletmek için hala çalıştığını söylüyor. Geçen yıl kullanıma sunulan bu versiyon henüz sınırlı beta aşamasında, ancak şirket tarayıcı tabanlı uygulamaya Nesne Seçme, Arka Planı Kaldırma, Adobe Camera Raw düzenlemeleri ve İçeriğe Uygun Dolgu gibi araçlar eklemeyi planlıyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.