Anasayfa / Kategori Dışı / Alexa Değerinde Büyük Değişiklik

Alexa Değerinde Büyük Değişiklik

En son baktığımda dünya sıralamasında 1,370.000 olan alexa değerim bugün itibari ile  dünya sıralamasında  958,962’e düşmüş bulunmakta ve 18.000’lerde olan alexa türkiye değerim ise 10,730’a düşmüş bulunmakta.Henüz 3 aylık bir site olmasına rağmen bloğum geçtiğimiz günlerde ilk google hesaplaşmasında pagerank 2 değerine ulaşmıştı şimdi ise alexa değerinin gözle görülür bir miktarda düşmesi doğru yolda olduğumu daha iyi anlamama yardımcı oldu son günlerde site hitinin tavan yapmasıda cabası hayırlısı diyorum ve bloglamaya devam ediyorum..

9 Yorum

  1. saol kardeş 😉

  2. Every body remembers that men's life is very expensive, nevertheless some people need cash for different stuff and not every man earns big sums money. student loan will be a proper solution.

  3. Çalışanın hakkı yenmez 😀

  4. haklısın murat kardeş 🙂

  5. başarılar iyi sonuçlarla ilerliyorsun

  6. Merhaba Hakkı Duman, web sitenizin alexa değerinin yükselmesi, Pr değerinizle alakalı olabilir. İlerleyen aylarda daha yüksek PR alarak alexa değerinizin istediğiniz kadar büyük olması dileği ile, iyi bloglamalar.

  7. alexa daha çok pagerank değerine değilde ziyaretci hite bağlı olarak düşmekte ama yinede pagerank düşüşü desteklemekte bekleyip devamında ne getireceğine bakıcaz ilginiz içi tşk

  8. Kardeş Baclink en iyisi bence.Bende senin yolunda ilerliyorum.Tebrikler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir