izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bariyer Görevinde Bahçe Kapıları

Bariyer Görevinde Bahçe Kapıları 1Özendiğimiz bahçelerimiz ve alanlarını belirlememiz için piyasada bulunan yüzlerce ürün zevkimiz ve estetik anlayışımıza göre seçenekler sunmaktadır. Küçük ön bahçemize bariyer niteliğinde yerleştireceğimiz çitler hem rengârenk çiçeklerimizi başıboş hayvanlardan hem de sorumsuzluk olarak nitelendirdiğimiz birtakım insani davranışlardan sakınacaktır. Yine aynı şekilde konumlandırabileceğimiz şık bir bahçe kapısı ile kolaylıkla giriş çıkışı kontrol altında tutabiliriz. Özenle yetiştirdiğimiz sebzelerimizi çok sevdiğimiz komşumuzun küçük çocuğu ve arkadaşlarından muhafaza etme zorunluluğu biraz can sıkıcı olsa da gerekliliği göz ardı edilemeyecek boyuttadır.

Yine aynı şekilde bahçemizi koruma altına alıp güvenliği biraz daha sıkı tutalım diyorsak böyle durumlar içinde modern teknoloji yardımımıza koşuyor. Satın alabileceğimiz ve bahçemize konumlandırabileceğimiz otomatik kapı sistemi sayesinde davetsiz ve başına buyruk misafirlerimize karşı küçük ama yararlı bir önlem alabilmekteyiz. Böylece sıyrılmak istediğimiz kalabalık ve kargaşa halinden uzak kontrolün elimizde olduğu alanlarımızda huzurun keyfini çıkartabiliriz.

Şehir hayatında doğa ile iç içe olmak için pek vakit bulamayız. Vakit bulmamız mümkün olsa bile beton binaların gökdelenlerin, dev plazaların arasında toprağa dokunabileceğimiz alanlarımız ne yazık ki yoktur. Eğer şanslıysa evlerimizin bir kenarında küçük de olsa bir bahçemiz var ise ne mutlu bize. Bu küçük alanlar büyük şehrin kaosundan bira anlığına olsun kaçabilmemizi biraz nefes almamızı kolaylaştırır. Bir nevi korunak beklide sığınak halini almaktadır.Biz kendimizi grileşmiş metropollerden korurken sahip olduğumuz alanımızı da diğer tehditlere karşı korumak durumundayız. Sabah uyandığımızda ön bahçemizde tanımadığımız bir aracın park halinde olması düşüncesi insanoğlunu alanını çevreleme dürtüsüne modern bir yaklaşımdır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.