izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bilgisayar ve Android Telefon Temizleme ve Hızlandırma Programı

360 Security Çinli geliştirici Qihu 360 Software’den ücretsiz bir güvenlik ve PC bakım paketidir.

Paket, Bitdefender ve Avira motorlarına sahip antivirüs, fidye yazılımı ve kötü amaçlı web sitesi filtrelemesi dahil olmak üzere tüm güvenlik temellerini kapsar. Çevrimiçi alışveriş koruması, web kamerası koruması, tuş kaydedici engelleme, bir sanal alan, yerleşik Wi-Fi güvenlik kontrolleri ve Windows, Office, Java, Adobe Reader, Flash ve diğer anahtarlar için güvenlik yamalarının otomatik kurulumu ile kolaylık sağlar.

Birlikte verilen bilgisayar bakım araçları, kapsamlı bir sabit sürücü temizleme modülü ve başlangıç öğelerini, Windows hizmetlerini, zamanlanmış görevleri ve bazı önemli ağ ayarlarını değiştirmeyi sağlayan bir hızlandırma özelliği içerir.

360 Total Security, tüm ana antivirüs ve tarama koruma özelliklerini içeren ancak güvenlik düzeltme eki algılama, Wi-Fi güvenlik denetimi, temizleme ve hızlandırma modüllerini düşüren bir geri bırakma sürümüdür.

Bilgisayar ve Android Telefon Temizleme ve Hızlandırma Programı 1

360 Total Security, şimdiye kadar kullanılan diğer antivirüslere benziyor. Sistem tarafınıza bir simge ekler ve sola tıklandığında güvenlik durumunuzun özetini içeren bir konsol görüntülenir. Kenar çubuğu antivirüs, hızlandırma ve temizleme araçlarına ve daha fazlasına tek tıklamayla erişim sağlar.

Virüs Taraması düğmesine tıklamak üç tarama türü görüntüler: Hızlı, Tam ve sınırlı bir Özel tarama (sabit sürücünüzdeki konumları seçebilirsiniz, ancak belleği, Kayıt Defterini, çıkarılabilir sürücüleri veya alabileceğiniz diğer seçenekleri taramak isteyip istemediğinizi seçemezsiniz.)

Ayrıca 360 Total Security kurmak kolaydır. Küçük bir yükleyici ana program dosyalarını indirir ve paketten çıkarır. Bunu başka bir antivirüs yüklü sistemlerde bile yapabilirsiniz, bu nedenle ‘uyumsuz yazılımı’ kaldırma talepleri almanıza olası değildir. Kayıt veya hesap oluşturmaya gerek yoktur ve kurulum bittikten sonra ana program hemen çalışmaya hazırdır – yeniden başlatma gerekmez.

Kaynak: https://indirgeek.com/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.