izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bir Dünya Kravat

birkravatKravatlar özellikle takım elbiselerimizin olmassa olmazlarındandır. Bir çok ünlü markanın kravat kategorisinde bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Fakat bu çeşitlerin hepsini bir arada bulmak biraz zordur. 2003 yılında İzmir’in Çankaya semti Mimarkemalettin moda merkezinde kurulan ANG TEKSTİL, bir dünya kravat sloganıyla çıktığı eticaret serüveninde siz değerli müşterilerine bir çok kravat modellerini bir arada sunuyor. Faaliyet konusu Gömlek , Kravat imalatı ve toptan satışı olan ANG TEKSTİL sizlere yüzlerce çeşit arasından en iyi kravatları sunuyor üstelik kapıda ödeme seçeneği ile.  Kapıda ödeme kravat seçeneği ile aldığınız kravatların ücretini kapıda kurye elemanına ödeyebilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan yüzlerce çeşit kravatı tek çatı altında toplayan firmamız aldığınız kravatı aynı gün içerisinde kargolayıp en kısa sürede siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır.

Sitemizde bulunan bazı kravat modelleri şu şekildedir. Atatürk Kravat, Düz saten klasik kravatlar, Ucu kesik taşlı kravatlar, Hazır bağlı klipsli kravatlar ve daha fazlası.. Sitemiz üzerinden kravat ve kol düğmesi satın alabileceğiniz gibi kravat hakkında, kravat bağlama, kravatın tarihçesi gibi değerli bilgilere de ulaşabilirsiniz. Kravatlar çoğu zaman babalarınıza,eşlerinize veya çocuklarınıza iyi birer hediye olmuştur. Son zamanlarda kullanılan en popüler kravat modeli ise atatürk kravat modelidir. Artık her yerde bulunan Atatürk kravatı Atatürk’e saygı duyan ve bu saygısını bir şekilde belli etmek isteyen kişiler tarafında alınmakta ve kullanılmaktadır.

Sizde iyi bir kravat hediye etmek istiyorsanız istediğiniz kravatı istediğiniz fiyata almak için sitemizi ziyaret edin karlı çıkın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.