izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

BKM’nin Kara Komik Filmi “Hazine”den fragman sosyal medyaya sızdı!

Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz,GÜRBAN ALTUNBAŞ ve HASİBE EREN gibi yıldız isimlerin rol aldığı “Hazine” Canbert Yerguz tarafından yönetildi. Film 4 Kasım’da sinema salonlarındaki yerini alacak.

BKM'nin Kara Komik Filmi "Hazine"den fragman sosyal medyaya sızdı! 1                     BKM'nin Kara Komik Filmi "Hazine"den fragman sosyal medyaya sızdı! 2

“Hazine”nin konusu kısaca şöyle: Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), ona karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul’a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez, memleketinde daha fazla kalması gerekmektedir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.

 

Senaryosu Canbert Yerguz ve BURAK YERLİKAYA tarafından kaleme alınan filmin çekimleri geçtiğimiz yıl Nevşehir’de gerçekleştirildi. Yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile büyük bir merakla beklenen “Hazine” 4 Kasım’da sinemalarda!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.