izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Dostindir – İndirmenin Keyifli Yanı

Dostindir - İndirmenin Keyifli Yanı 1İnternette bir çok program indirme sitesi mevcut fakat bunlardan kaçı güvenilir kaçı güvenilmez bilinmez. Ben size bugun güvenilir ve kaliteli bir program indirme sitesinden bahsedeceğim. Dost İndir adındada anlaşılacağı üzere sizinle dost bir indime sitesidir. Sitemizden indireceğiniz dosyalarda virüs vs kesinlikle yoktur. Editörlerimiz tüm dosyaları yüklemeden önce kesinlikle kontrol eder ve öyle yükler. Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Son günlerde bir çok internet sitesi yasak gelmiş durumda ve durum oldukca can sıkıcı. Durum böyle olunca herkes bir vps yani proksi programı arayışına girmiş bulunmakta. Bu tarz programların en iyisi tabiki Hotspot Shield programıdır. Hotspot Shield yasaklı sitelere girmenizi sağlar ve aynı zamanda ip adresinizide gizler yani girdiğiniz sitelerde kimse sizin ip adresinizi görememektedir. Dost indir sitemizden kolayca ve güvenli bir şekilde hotspot shield indirebilirsiniz.

Son olarak sizlere BlueStacks programından bahsetmek istiyorum arkadaşlar. BlueStacks programı tam olarak şu işe yaramaktadır. Telefonunuzdaki oyunları uygulamaları bilgisayarda çalıştırma işini yapmaktadır. Örneğin sevdiğiniz bir oyunu veya bir uygulamayı bilgisayarınızdan kolayca oynamak için bluestacks indir linkimize tıklayarak kolayca ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Güvenilir ve dost indirme siteniz dost indir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.