izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Dünyanın En Çok Kullanılabilir Markası Samsung

Dünyada kullanılma oranı ilk sıralarda olan Samsung markası Türkiye’de de bir çok kişi tarafından kullanılıyor. En fazla akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerine üretim çalışmaları yaptığı bilinen bu markanın uzun süreden beri çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon ve bir çok beyaz eşya hususunda da uzman kadrosuyla üretim yaptığı görülmektedir. Samsung Müşteri Hizmetleri de bir çok ürün satışı yapan markadan daha iyi çalışmaktadır.

Bu marka tarafından üretilen telefon ve tabletler neredeyse Türkiye’de tüm markaların toplamından daha fazla kullanılmaktadır. Çünkü kullanıcıların tek bir yorumu bu markanın sağlamlığı ve kalitesinin yüksek düzeyde olduğu hakkında olurken bir başka Samsung markasının kullanılmasına kişileri iten müşteri hizmetlerinden ve arıza giderme servislerinden yapılan desteğin tam bir destek olduğu sorunsuz olarak telefon ve tabletlerinin tamir edilebildiğidir. Peki; Samsung marka telefon, tablet, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyonunuz arızalandığı zaman ne yapmalısınız? Hangi numarayı aramalısınız?

Arıza ve tüm şikayetler için Samsung telefon numarası 444 77 11 olduğu bilinmektedir. Sesli yanıt sistemi ile bu numaradan Samsung markası için öneriler ve sorunlarınıza çözüm bulunabileceği gibi, bu sistem üzerinden arıza yapmış olan Samsung markalı bir ürününüz için servis çağırmanız da mümkündür. Servise ihtiyacı olan taşınabilir bir Samsung ürününüzü de arızasını tespit ve tamir yaptırabilmek için Türkiye’de bazı noktalarda bulunan arıza servislerine götürebilir ve hızlı bir şekilde tamiri yapıldıktan sonra ürününüzü teslim alabilir ve daha önce kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.