izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ehliyet Sınavı ORG Açıldı!

Otomobil günümüzde çok tercih edilen taşıma aracıdır. Otomobil sürmenin keyfinin yanında ehliyet bulundurma zorunluğu vardır. Ehliyet sınavları yılda 4 kez yapılmaktadır. Adayların bu sınav öncesi ehliyet kursunu gitmesi gerekmektedir. Kursta yazılı derslerinin yanında teorik direksiyon eğitimin alınması gereklidir.

Ehliyet sınavına hazırlanan adaylar için önemli bilgilerden bir tanesi de sınavlarda işaretlenen 3 yanlış 1 doğruyu götürür mü ? sorusu olacaktır. İnternette kirli bilgiler olsa da bu sorunun net yanıtı hayır olacaktır. Kısaca anlatmak gerekirse; Ehliyet sınavında toplamda 50 tane soru sorulmaktadır. 4 şık bulunmaktadır. Yanlış doğruyu götürmemektedir. Emin olduğunuz soruları işaretleyebilir, bilemediğiniz sorular için tahmin yürüterek işaretleyebilirsiniz.

Peki, ehliyet sınavını geçmek için ne yapmak gerekir ? Adaylar arasında en çok sorulan soru budur. Geçmek için yapmanız gereken şeyler, doğru çalışma ve bolca soru çözümü olacaktır. Adaylara verilen ehliyet kitabında sınava yönelik yüzlerce soru bulunmaktadır. Bunların hepsini çözmeli, ayrıca çıkmış son 5 yılın sorularına da bir göz atmak gerekir.

Daha fazla bilgi için kaynak site :http://www.ehliyetsinavi.org/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.