izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri

WordPress, açık kaynak kodlu  bir içerik yönetim sistemidir, kısaca herkes WordPress yazılımını ücretsiz olarak kullanabilir ve değiştirebilir. Dünya çapında binlerce gönüllü tarafından inşa edilen bir topluluk projesi olduğundan herkes büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmakta. Sizler için bu yazımızda en iyi WordPress duyuru eklentilerini derledik. Peki bu eklentiler ne işinize yarayacak?  Bir WordPress siteniz var ve reklam yayınlamak istiyorsunuz ya da öne çıkan bir haberinizi sitenizin üst kısmına eklemek istiyorsunuz, bu durumda sitenize bir duyuru eklentisi eklemek işinize yarayacaktır.

Duyuru eklentileri sitenize eklendiğinde oldukça dikkat çekici bir hale gelir. Tabi ki hemen her WordPress teması bu tür eklentileri beraberinde getirmiyor. Bundan dolayı da eklentiler büyük kolaylık sağlıyor. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, en iyi WordPress duyuru eklentileri arasında size en uygun olanı seçebilir ve kurabilirsiniz. Tabi ki her birisinin sunduğu özellikleri birbirinden farklı. Bu yüzden seçimi en iyi şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlemelisiniz.

Sayfa İçeriği

 Easy Notification Bar

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri 1

En iyi duruyu eklentileri arasında olan  bu eklenti, özel bildirim çubuğu oluşturmanıza olanak sağlıyor. Üstelik bildirim çubuğunuza bir de kendinize ait buton ekleyebilir ve butona isim girebilirsiniz.

Sattığınız bir ürünü öne çıkarmak isterseniz ya da öne çıkan bir yayınızı göstermeniz açısından son derece güzel bir uygulama. Easy Notification Bar, WordPress 5.2.0’da sunulan yeni “wp_body_open” özelliğini kullanarak, herhangi bir temayla senkronize şekilde çalışmasına olanak sağlıyor.

Diğer sabit duyuru eklentilerine nazaran, bu eklenti sitenizde bulunan ana bildirim çubuğuna benzer bir işleve sahip. Bu sayede sayfayı aşağı kaydırdığınızda hala görünür şekilde kalabilir.

 Hello Bar

Bunu biliyor muydunuz? ziyaretçilerin %98’i aradığı özelliği bulamadığı için sitenizden çıkmayı tercih ediyor. Bu da bir şekilde vaktinizi, paranızı ve trafik artırma çabalarınızı boşa çıkarıyor. Müşteri ağı oluşturmak, e-posta listenizi büyütmek, sosyal medyanızı oluşturmak ve gelirinizi artırmak için  Hello Bar yardımınıza koşuyor.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri 2
Hello Bar’ı kullanan 500.000’den fazla dijital pazarlamacı, girişimci ve blog yazarı bulunmakta. Üstelik en iyi referansı kendi yapımcısı oluyor Forbes En iyi 10 Dijital Pazarlamacı listesindeki Neil Patel tarafından geliştirilmiştir.
Neil Patel ve ekibi on yıl boyunca açılır reklam stratejilerini mükemmelleştirerek, Hello Bar’ı sektördeki en eski ve en güvenilir duyuru eklentisi haline getirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir. Çevrimiçi pazarlamacılar tarafından oluşturulmuş ve çevrimiçi pazarlamacılara yönelik olan Hello Bar eklentisi, yalnızca açılır araçlar sunmaz, aynı zamanda hem yazılımı hem de sonuçları görmeniz için size bilgi vermek için süreç eğitimleri sunar.

 WPFront Notification Bar

WPFront ücretsiz bir bildirim çubuğu eklentisi arıyorsanız, en iyi seçeneklerden birisi olmaktadır. WPFront Notification Bar eklentisi, kalıcı, kaydırma ofseti olan, çubuk yüksekliği ayarlamalı, otomatik kapanma, mesaj, düğme eylemi (link veya Javascript) ve daha fazlası için seçenekler içeren kendi paneline sahiptir.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri 3
Bu özelliklere ek olarak benzersiz bir özelliği de var. Bildirim çubuklarınızın görüntülenmesi için tarih belirleme ve kullanıcı rollerini seçme özelliğine sahip olacaksınız. Bu da oturum açmış olan aboneler (veya yazarlarınız için) sınırlı süreli tanıtımlar oluşturmanıza olanak sağlayacak. Bu tür özel duyurularını paylaşmak istiyorsanız, en iyi WordPress eklentileri arasında olan WPFront mükemmel bir seçenektir.

 WP Notification Bars

En iyi WordPress duyuru eklentileri arasında WP Notification Bars eklentisi, WordPress destekli siteniz için bir bildirim çubuğu oluşturmanın basit bir yolunu sunar. Sitenize özel metinler ve butonlardan oluşan sınırsız sayıda duyuru paneli ekleme imkanı sunmaktadır.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri 4
Bunlara ek olarak bildirim çubuğunu belirli sayfalarda veya yazılarınızda, Google veya Facebook ziyaretçilerine gösterme ayarları da mevcuttur. Özel arka plan, metin ve buton renkleri için renk seçicileri de bulunmaktadır.

 Top Bar

Web sitenize bir duyuru paneli eklemenin en kolay yolu. Bu eklenti web sitenizin en üstüne basit ve temiz bir bildirim çubuğu ekleyerek ziyaretçilerinize iletmek istediklerinizi iletmenize olanak sağlar. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri 5
Kendi paneli sayesinde site ziyaretçilerinize mesajlar ve bağlantılar göstermek için kendi üst çubuğunuzu tasarlayabilirsiniz. Renginizi, kaydırmadaki görünürlüğü, mesajı ve buton metnini belirleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.