izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Fenerbahçe – Trabzonspor Çekişmesi

Fenerbahçe - Trabzonspor Çekişmesi 1Turkcell süper ligde çekişme devam ediyor. Bir tarafda türkiyenin en büyük takımlarından biri olan fenerbahçe diğer tarafda ise yine türkiyenin ve karadenizin en büyük takımalrından biri olan trabzonspor. Bir karadenizli olarak trabzonsporun şampiyon olmasından daha çok mutlu olabileceğimi düşünüyorum. Süper ligde çekişme devam ederken diğer büyüklerden galatasaray ve beşiktaş ise bu sezon çok pasif kaldırar.

İşin aslı pasif kalan takımların ardı sıra fenerbahçe ve trabzonspor kafayı kullanarak kendilerinin ligin en yukarılarına taşıdılar ve bugün taht kavgası yapıyorlar. Tahminimce trabzonspor bir yolunu bulup bu sene şampiyon olacaktır.Fenerbahçe ise bu sene ikincilikle yetinecektir.

Sıralamayı bursaspor ve beşiktaş devam ettirecektir diye düşünüyorum. Galatasaray ise bu sezon baya aşağılarda kalacaktır. Gidişat bunu gösteriyor. Bunların yanı sıra önümüzdeki hafta maçlara bakarsak fenerbahçe ve trabzon spor ikiside deplasmana gidecek. Deplasmanda trabzonsporun toplamda bir malubiyeti varken fenerbahçenin ise toplamda dört malubiyeti olmuş. Bu tabloya bakınca trabzonsporun önümüzdeki haftaki maçı alması muhtemel görünüyor.

İç saha maçlarında ise fenerbahçe trabzonspora göre daha iyi performans sergilemiş. durumu önümüzdeki haftalarda göreceğiz. Hazır konuya değinmişken iddaa oynayan arkadaşlarada bir tiyo vermeden geçmeyelim. Önümüzdeki hfta trabzonspor ve fenerbahçe maçlarının ikisinede üst vermenizi tavsiye ederim. Sonucun üst olacağından neredeyse eminim. Biraz puan durumuna ve gidişata bakarsanız bunu sizde anlayabilirsiniz.

Fenerbahçe seveni olduğu kadar sevmeyenide çok olan bir takım. Trabzonspor ise çoğu taraftarın sevdiği bir takım. Bu durumda fenerbahçeliler hariç herkez trabzonsporu destekleyecektir. Bu destek ile trabzonsporun şampiyon olması kaçınılmaz gibi gözüküyor. İki takımada başarılar diliyorum hayırlısı olsun ve iyi oynayan kazansın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.