izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google Adsense Almak

Google Adsense Almak 1Bildiğiniz gibi adsense google’ın reklam servisidir. İnternette bir çok arkadaşımız bu yolla gelir elde etmektedir fakat her işin olduğu gibi google adsenseninde zorlukları vardır. Son günlerde oldukça fazla şikayet gelmeye başladı google adsense hesaplarının banlandığı söylenmekte ve doğrudurda. Yeni adsense için başvuranların %75’i ise adsense hesabı alamamakda. Aslında adsense hesabı almak kolay bir şeydir fakat işi bilmek gerekiyor. bu makalemde nasıl kolayca adsense alabiliriz ondan bahsedeceğim.

İlk olarak bize lazım olan şey bakir bir bilgisayar. Peki ama bakir bilgisayar nedir? Bakir bilgisayar daha önce hiç adsense başvurusunda bulunulmamış ve hiç bir banlı adsense hesabına girilmemiş bilgisayar demektir. Temiz bir bilgisayar buldukdan sonra işe başlayabiliriz. Blogcu veya blogspot gibi bedava bir blog açarak içerisine tamamen özgün bir kaç makale atıyoruz.

Daha sonra kendinize google özel arama oluşturuyorsunuz.Özel arama konrol merkezinden para kazan butonunu tıklıyorsunuz.Kaşınıza adsense başvuru merkezi çıkıyor. Burada kesinlikle türkçe karakter kullanmıyorsunuz. Alanları doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvurunuzu gönderiyorsunuz ve başvurunuz ortalama 3 gün içerisinde kabul ediliyor. Hepsi bu kadar. Aslında hiçde zor olmayan bir olay.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.