izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Göztepe Arçelik Servisi

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI
Evlerde beyaz eşyalar banyoda, mutfakta sürekli kullanılmaktadır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, elektirikli fırın ve çamaşır makineleri yaygın olarak kullanılan beyaz eşya çeşitlerindendir. Beyaz eşyalarda Türkiye’de en yaygın kullanılan markalarından biri hiç kuşkusuz Arçelik markasıdır. Türk imalatı ile yapılıyor olması, fiyatının uygun ve kalite anlamında pahalı ürünler kadar sağlam, uzun ömürlüdürler. Kullanmış olduğumuz Arçelik markalı ürünlerimizde herhangi bir arıza durumu gerçekleştiğinde Göztepe Arçelik Servisi olarak bu firmanın cihaz arızalarını gidermek için hizmetinizdeyiz.

Her ne kadar kaliteli ve üstün teknoloji ile yapılan bu ürünler sürekli kullanılan ve hareketli parçalar zamanla yıpranarak arıza yapmakta ya da çalışma sistemleri ilk zamanki gücü veya randımanı vermemektedir. Bu makineler bazıları kullanımından dolayı bazı arızalar göstermektedir. Birçok kez çamaşır makinesindeki yüksek devir ve titreşim parçaların ve bazı fonksiyonların arızalanmasına yol açmaktadır.  Bostancı Arçelik Servisi olarak çamaşır makinelerinde en sık karşılaştığımız olay su alma ve devir daim pompalarının arıza yapması veya sularımızdan dolayı oluşan kireç nedeni ile makinenin rezistansının kireçlenmesidir. Uzman ve üstün çalışma üstünlüğü olan servis ekibimiz ile arızalanan çamaşır makinesini en kısa sürede onarımını yaparak ilk almış gün ki kadar etkili bir kullanım ve performans sağlayacaksınız.

Konusunda uzman ve öncü servis ekibimiz ile sürekli siz müşterilerimizin memnuniyetiniarttırmak için çalışmaktayız. Her zaman teknik ekibimizi eğitimler ile ürünler hakkında bütün ince ayrıntıları verip personelimizi karşılaşacakları sorunlara hazır olarak hizmetinize sunmaktayız. Satın aldıkları bir beyaz eşyanın garanti sürecini evinizde kurulumunu yaparak sizlere cihaz hakkında gerekli bütün bilgilendirmeleri yapmaktayız. Cihazınızın garanti süresince ve garanti süresi bittikten sonrada Küçükbakkalköy Arçelik Servisi olarak hizmet vermekte siz müşterilerimizi hep memnun etmek iş prensibimizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.