izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Halo Infinite, İki Büyük Özelliği Olmadan Piyasaya Sürülecek!

Halo Infinite, şüphesiz yılın en büyük Xbox oyunlarından biri şu ana kadar oldukça sorunlu bir gelişme süreci yaşadı. Başlangıçta geçen yıl Xbox Series X için bir lansman başlığı olması planlanan Microsoft ve 343 Industries, oyunu 2021’e erteledi ve şimdi Halo Infinite‘in tatil sezonunda çıkması bekleniyor. Şimdi, 343 Industries, Halo Infinite‘in yıllardır franchise‘ın önemli parçaları olan iki büyük özellik olmadan piyasaya sürüleceğini onayladı .

Halo Infinite, İki Büyük Özelliği Olmadan Piyasaya Sürülecek! 1
Bugün yayınlanan uzun bir geliştirici güncellemesinde, 343‘ten Joseph Staten , ilk gün Halo Infinite‘de ne kampanya kooperatifi ne de Forge modunun kullanılamayacağını açıkladı . “Maalesef ekibi kapatmaya ve gerçekten de başlatma için kaliteli bir deneyime odaklandığımız için, nakliye kampanyası işbirliğini başlatma için erteleme konusunda gerçekten zor bir karar aldık ve ayrıca Forge’un lansmandan sonraki nakliyesini de ertelemek için zorlu bir çağrıda bulunduk. ”dedi Staten (bu gecikmelerin duyurusu için aşağıda olan videoda dakika 17:05’e atlayın).

 

Staten, oyunla birlikte başlamak yerine, 343‘ün kampanya işbirliği için 2. sezonu başlatmayı hedeflediğini, Forge‘ın ise 3. sezonda başlamasının beklendiğini söylüyor. Staten, sezonların yaklaşık üç ay sürmesi gerektiğini de açıkladı.
Bunlar Halo Infinite için oldukça büyük kayıplar. Kampanya işbirliği, ilk Halo oyunundan bu yana Halo deneyiminin merkezinde yer alırken, Forge ilk olarak Halo 3‘te piyasaya sürülen ve kendi başına çok popüler olduğunu kanıtlamış çok oyunculu bir harita editörüdür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.