izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Hasta Yatağı – Hasta Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı - Hasta Karyolası - Hasta Yatağı Kiralama 1

??????

Emek Hasta Yatakları; yaşlı, özürlü veya kronik hasta insanların konfor ve refahı yanı sıra bakıcısına kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Firmamızda üretim ve satışı yapılan hasta yatağı modellerinin ortak özellikleri; yüksek ağırlıklara dayanıklı iskelet yapısı, hasta güvenliği için tasarlanmış yan korkuluklar, konfor ya da kişinin tv izleme, yemek yeme gibi  faaliyetlerini kolaylaştırmak için ayarlanabilir baş ve ayak yüksekliği. Bir bakıcı yardımına ihtiyaç duyan hastalar ve bakım veren kişinin hastaya daha rahat müdahale edebilmesini kolaylaştıracak lazımlıklı hasta yatakları da firmamızda üretilmektedir.

Hasta yatakları, düşmeyi engelleyici yan korkuluklar ve yatak platformundan oluşur. Yan korkuluklar güvenlik ve istikrar için hayati önem taşımaktadır. Baş ve ayak panoları dayanıklı olmalı ve kolay temizlenmelidir.

Biz, evinizin dekoruyla uyumlu olması için farklı stiller ve renklerde hasta yatağı üretimi yapıyoruz. Ev tipi ayarlanabilir yataklar, hasta yatakları içinde yeni bir kategoriyi temsil eder. Bu yataklar bir hastane yatağında bulunan tüm özelliklere sahiptir, ancak evinizde görmek istemeyeceğiniz hastane ortamı görüntüsünden uzak tamamen bilinen bir ev karyolası görüntüsüyle hasta insanın ruhsal durumunu rahatlatıcı etkiye sahiptir. Hasta karyolası, ev tipi hasta yatakları imalatı ve ikinci el hasta yatağı çeşitleri satışı, uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama hizmetleri www.hastayataklari.co‘da. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız veya sipariş için bizimle iletişime geçin.

Neler Yapıyoruz?

  • İmalatımız olan hasta yataklarının toptan ve perakende olarak satışını yapıyoruz.
  • Ücretsiz gönderim ve kurulum desteğiyle hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.
  • Sürekli yatan hastalar için yara oluşumunu engelleyen havalı yatak çeşitlerini stoklarımızda bulunduruyoruz.
  • Hasta yatağı tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz.
  • Sorularınızı çekinmeden sorabileceğiniz müşteri temsilciliğimiz 7/24 açıktır.

Elektrikli hasta yatağı hasta karyolası siparişlerinizi çok kısa sürede size teslim ediyor ve satış sonrası tüm hizmetleri sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. 7/24 açık olan çağrı merkezimiz her zaman sizin için hazır. Bize ulaşarak hasta yatakları hakkında bilgi alabilir, sitemiz üzerinden tüm ürünlerin kiralama ve satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.