izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Hindistan’da 4 Dolar Değerindeki Telefon Haftaya Satışa Çıkıyor!

Yaklaşık olarak Dört Dolar değerindeki fiyatı ile tüm dünya genelinde büyük bir yankı yapan Freedom 251, Hindistan sınırları içerisinde haftaya satışa çıkıyor. Daha önce internet üzerinden yapılan haberlerde gördüğümüz Freedom 251, fiyatı 4 ila 7 Dolar arasında pazara göre değişkenlik göstererek satışa çıkıyor.

Hindistan kökenli Ringing Bells isimli firma tarafından üretime çıkan cihazın, Hindistan’ın para birimine göre 251 Rupi değerinde satışa çıkacağı açıklandı. Ufak bir döviz hesabı gerçekleştirdiğimizde Türkiye fiyatı ile birlikte cihaz 10 TL’ye geliyor. Yani sadece 10 Liraya yeni bir telefon satın alabileceksiniz. Firma tarafından açılan ön sipariş için 200.000 adet ürünün dağıtımı hazır olduğunu açıklayan CEO Mohit Goel, Oldukça ciddi kitlelere hitap edeceğini düşünüyor.

Freedom-251-Front-new[1]

Cihazın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak üzerinde sağlamış olduğu Çift SIM desteği, 1.3GHz hızındaki işlemci, 1GB RAM ve 8GB depolama kapasitesi beraberinde 8MP arka ve 3.2MP de ön kameraya sahip olacak. Batarya olarak 1.800mAh değerinde hacme sahip olan cihazın fiyatının 10 TL değerinde olduğunu düşündüğümüz zaman oldukça kullanışlı ve başarılı kitleye erişim sağlayacağını söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.