izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Huawei Honor 3C Yoğun İlgi Gördü

Huawei Honor 3C, Huawei Honor 3C ön sipariş, Huawei Honor 3C özellikleriHenüz daha sadece ön sipariş aşamasında olan Huawei Honor 3C, büyük bir ilgi ile karşılandı. Bildiğiniz gibi Huawei adlı telefon üreticisi, Çin içerisinde lider markalar arasında yer almaktadır ve genel anlamda ürettiği telefonlar yoğun ilgi görmektedir. Son ürettiği ve şu an sadece ön siparişte olan Huawei Honor 3C modeli de 9 milyon gibi çok ciddi ön sipariş rakamına ulaşmış durumda. Peki, bu denli bir ilginin sebebi ne? Dilerseniz genel hatları ile sebeplerini ele alalım. 

Sadece Çin Bile Yeter

Böyle bir ön sipariş, sadece Çin’in dahi bu marka için fazlası ile yeterli olabileceğini gösteriyor. Lakin telefon modeli farklı pazarlarda da ilgililer için yer alacak. Edinilen bazı bilgilere göre, Honor 3X adı ile farklı pazarlarda telefonun satışının sağlanacağını belirtebilir.

Peki, Neden Bu Kadar İlgi Görüyor

İlk olarak, telefonun fiyatına bakıldığı vakit; gerçekten bir çok markaya göre oldukça uygun bir fiyatının olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik uygun fiyatı ile gelen özellikler ve kalite bir hayli üst düzeyde. Nitekim, 720 p çözünürlükte bir ekrana sahip, işlemcisi 1.3GHz Mediatek (dör çekirdekli), işletim sistemi olarak Android 4.2 kullanıyor ve çift sim kart, çift kamera özelliği var.

Önde yer alan kamera 5 MP iken arkada yer alan kamera 8MP… Yani genel olarak akıllı telefon arayışı içerisinde olan bir kullanıcının istediği tüm özellikleri fazlası ile içerisinde barındırıyor ve bu özellikleri dediğimiz gibi en uygun fiyatlar dahilinde kullanıcı ile buluşturuyor. Doğal olarak ilgi de büyük oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.