izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İnstagram Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır

Günümüzde en fazla kullanılmakta olan sosyal medya İnstagram olarak tanıdığımız ve birçoğumuzun kullanmakta olduğu sosyal medya hesaplarıdır. Beğenerek kullanmış olduğumuz İnstagram hesaplarımızın kimi zaman bazı hususlarını değiştirmek isteyebiliriz. Bunlardan bir tanesi de şifre işlemleri;

İnstagram şifre değiştirme nasıl yapılır sorusu bu sebeple oldukça fazla sorulmaktadır. Zaman zaman çeşitli sebeplerle şifremizi değiştirilmesi gerekebilir. Bu işlemin nasıl yapılacağı ile ilgili oldukça yoğun sorular sorulmaktadır.  e-takip olarak sizler için hazırladığımız yazımız içerisinde şifrenizi değiştirebileceğiniz en pratik yöntemler anlatılacaktır.

Sayfa İçeriği

İnstagram şifrenizi biliyorsanız

İnstagram şifrenizi biliyor ve bu şekilde değişiklik yapmak istiyorsanız bunun için kullanmanız gereken yöntem site içerisine girerek şifreyi değiştirme bölümünü tıklanmasıdır. Bu noktada aşağıda belirtilen aşamalarının izlenmesi doğru olacaktır;

  • Uygulamayı açın
  • Profilinize giriş yapın
  • Sağ üstte bulunmakta olan üç çizgiye tıklayın,
  • “Ayarlar>Güvenlik>Şifre” olarak giriş yapın,
  • Mevcut şifrenizi ve yeni kombinasyonu girin,
  • Sağ üstte bulunmakta olan mavi tik bölümüne tıklayın.

Adımlardan takip edilmesi ile kolay bir şekilde şifrenizi yenileyebilirsiniz. Belirli zaman aralıklarında İnstagram şifre yenileme işlemini tavsiye etmektedir. Gerek bu uygulama üzerinden gerek farklı uygulamalar üzerinde kullanmakta olduğunuz şifrelerinizi belirli zaman aralıklarında değiştirmeniz faydalı olacaktır.

İnstagram şifremi unuttum

İnstagram şifremi unuttum diyenlerdenseniz bu koşulda da şekerinizi yeniden temin etmeniz mümkündür bunun için yapmanız gereken birkaç başladım bulunmaktadır yazımız içerisinde sizlere bu basit adımları basamak basamak anlatacağız.

 

  • Instagram uygulamasına giriş yapın,
  • “giriş yapmak için yardım al” bölümüne giriş yapın,
  • Hesabınıza bağlı bulunmakta olan telefon numarasını bu bölüme girin,

Bu adımların yapılması ile birlikte tarafınıza bir kısa mesaj gönderilecektir. Bu kısa mesaj içerisinde Tek seferlik bir parala bulunmaktadır. Bu parolayı giriş yapmak suretiyle İnstagram şifrenizi oluşturmanız mümkün olacaktır. Eğer kullanıcı adınızı girmeniz durumunda e-posta adresiniz üzerinden şifre sıfırlama yenge tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu linke tıklamanız halinde İnstagram şifresini değiştirme sayfasına direkt olarak yönlendirmeniz mümkün olur. Bazı zamanlarda e-posta içerisindeki gereksiz bölümüne bu postalar düşebilmektedir. Bu sebeple eğer ki ana bölüm içerisinde maili göremiyorsanız gereksiz kısmı içerisinde maile ulaşmanız mümkün olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.