izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

İzmir Beko Beyaz Eşya Servis – 444 78 56

Bir dünya markası olan Beko, Çıkarmış olduğu son teknoloji televizyonlarıyla yenilikçi yapısını ortaya koyduğu gibi, eskiden üretmiş olduğu televizyonların sağlamlığı ile de bilinir. Hemen her eve bir dönem Beko markası girmiştir. Beko televizyonlarının sağlamlığı kadar teknik servislerin de yardımı ile televizyonlarını uzun yıllar boyunca müşterilerine sunuyor.

Beko servisleri hem yetkili, hem de özel servislerle Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. Fakat her servisin başarılı ve kaliteli olduğunu söylemek doğru olmaz. İşini hakkıyla yapan servisler kadar, özensiz çalışan ve müşterileri mağdur eden servisler de var. Bu nedenle çağıracağınız servisleri özenle seçmeniz gerekiyor. Eğer İzmir de oturuyorsanız bu iş biraz daha kolay, çünkü yıllardır İzmir’de hizmet veren, kalitesinden ödün vermeyen bir özel servis var. 444 78 56 numarasından bu servise ulaşabilirsiniz.

Bu Beko Servis İzmir’in hemen her yerine hizmet veren geniş bir ekibe sahip. Çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturduğunuz zaman, size en yakın olan gezici servis en kısa süre içerisinde adresinize yönlendirilir. İster donanımsal bir arıza olsun, ister yazılım kaynaklı bir arıza olsun çözemeyeceği hiçbir arıza yok. Çünkü hem eğitimli, hem de deneyimli kişilerden oluşan ekip, artık Beko marka televizyonlarda uzmanlaştı.

Servis, kalitesine o kadar güveniyor ki yapmış olduğu onarımların hepsine 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçiliği, hem de varsa değişen parçaları kapsıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.