izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Jaguar E-Type Tekrardan Gün Yüzüne Çıkıyor

Hindistan sınırları içerisinde TATA’nın kontrol altına geçen İngiliz otomobil firması Jaguar, Akıllarda taht kuran modeliyle yeniden gün yüzüne çıkıyor. Jaguar, Efsanevi çok satan modeli E Tipi’nin üzerinde çalışmalar yaparak günümüze uyarlamaya çalışıyor.

Firma geliştireceği aracı sadece on kişiye satacağını açıkladı. Uygulanacak olan proje, Land Rover’ın Series I ve orijinal Range Rover ile gerçekleştirdiği şeylere benziyor. Jaguar’ın E Tipi mühendisleri çok büyük bir araştırma üzerinde çalışarak yeni bir dizayn gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Jaguar, Bu nadir oldukça değerli makinelerin yeni bir hayat sürmek için muhteşem bir konum içerisinde olduğunu dile getiriyor. Firma, İnternet üzerinde yapmış olduğu açıklamalarında; Jaguar Classic’in uzman teknisyenleri için mevcut olan kaynakları ve bilgileri ile orijinal E-Tipi olan aracın restorasyonların yapıldığını mümkün kılınabiliyor.” İfadelerini dile getirdi.

Firmanın fikri her arabayı orijinal durumu geri getirmek amacı olsa bile ciddi değişikler yapılacağını açıklandı. F-Type SVR’nin süper şarjlı V8’i E-Type’ın seçeneği olan, 3.8 LT değerindeki motorla piyasaya çıkış yaptı ve 1964 Ekim yılında 4.2 LT seçeneği ile birlikte altı ileri şanzıman özelliğine sahipti.

Jaguar, Müşterilerin kendilerine oldukça fazla güvende hissetmelerini açıklıyor, Bu nedenle birlikte değişikler gerçekleştiriyor. Alıcılar tarafından geliştirilmiş yeni soğutma sistemi ve aracın 1986 yılında piyasaya sürülen yeni modellerinden çok daha büyük fren diskler için ekstra para ödeme şansına sahipler. Alcılar beraberinde aracın üzerinde bulunan pas önleyici teknolojilerinden de yararlanabilecekler.

Jaguar Classic, E-Type Reborn’dan on tane farklı örnek hazırlanacak. Fiyatlandırma olarak 355.000 Dolar üzerinden belirlenecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.